| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 10.1 inchi |
| Mapikiseli | Madonhwe 1024×600 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 222.72×125.28 mm |
| Saizi yePaneli | 235 × 143 × 3.5 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 16.7 M |
| Kupenya | 250 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | RGB ine 8-bit yakafanana |
| Nhamba yePin | 15 |
| Mutyairi weIC | TBD |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | LED CHENA |
| Voltage | 3.0~3.6 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
B101N535C-27A imodhi yekuratidza yeTFT-LCD ye 10.1” inch; yakagadzirwa ne resolution ye 1024×600 pixels. Iyi display panel ine module dimension ye 235 × 143 × 3.5 mm uye AA size ye 222.72 × 125.28 mm. Display mode inowanzova chena, uye interface yacho i RGB. Display ine waranti yemwedzi gumi nemiviri uye inowanikwa semupi wefekitori. Display inogona kushandiswa muzvishandiso zvakasiyana-siyana zvakaita sema car navigation systems, portable media players, industrial control systems, nezvimwewo. Iyi TFT module inogona kushanda patembiricha kubva -20℃ kusvika +70℃; tembiricha yayo yekuchengetedza inotangira pa -30℃ kusvika +80℃.
Chiratidziro cheB101N535C-27A 10.1" TFT LCD chinotsigira tekinoroji yeCTP (Capacitive Touch Panel), iyo inobvumira kuti mushandisi aonekwe zviri nyore uye apindure kana tichienzanisa nezviratidziro zvekubata zvinodzivirira. Tekinoroji yekubata inotaridzika zvakanaka inobva papfungwa yekuona shanduko mu capacitance pamusoro pe touch panel.
Panel yekubata ine layer inopinza iri pamusoro pepanel yekuratidza uye ine controller IC inoona shanduko mu capacitance inokonzerwa nekubatwa nemunhu. Inopa mhinduro chaiyo uye chaiyo uye inogara kwenguva refu kupfuura skrini dzekubata dzinodzivirira.