| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.28 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 240×240 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 32.4×32.4 mm |
| Saizi yePaneli | 35.6×38.1×1.6 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 65K |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | SPI / MCU |
| Nhamba yePin | 12 |
| Mutyairi weIC | GC9A01 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | LED 1 ine machipisi machena |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Huremu | 1.2 g |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 igirazi re IPS TFT-LCD rakaita denderedzwa rine dhayamita ye 1.28-inch rine resolution ye 240x240 pixels.
Chiratidziro ichi cheTFT chakatenderera chine IPS TFT-LCD panel yakavakwa neGC9A01 driver IC iyo inogona kutaurirana kuburikidza neSPI interface.
N128-2424THWIG04-H12 ndiyo IPS (In plane Switching panel) yakagamuchirwa, ine mukana wekuva ne contrast yakakwira, black background chaiyo kana display kana pixel yadzimwa uye viewing angle yakafara yeLeft:85 / Right:85 / Up:85 / Down:85 degree (yakajairika), contrast ratio 1,100:1 (yakajairika), kupenya 350 cd/m².
Voltage yemagetsi yeLCM inobva pa2.5V kusvika pa3.3V, kukosha kwakajairika kwe2.8V.
Module yekuratidzwa yakakodzera michina midiki, michina inopfekwa, zvigadzirwa zvekushandisa otomatiki kumba, zvigadzirwa zvichena, masisitimu evhidhiyo, nezvimwewo.
Inogona kushanda patembiricha iri pakati pe -20℃ kusvika + 70℃ uye tembiricha yekuchengetedza iri pakati pe -30℃ kusvika + 80℃.