| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 0.87 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 50 x 120 |
| Ona Nzira | Ongororo Yese |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 8.49 x 20.37mm |
| Saizi yePaneli | 10.8 x 25.38 x 2.13mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 65K |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | 4 Line SPI |
| Nhamba yePin | 13 |
| Mutyairi weIC | GC9D01 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 1 Chena LED |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Huremu | 1.1 |
| Tembiricha yekushanda | -20 ~ +60 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
N087-0512KTBIG41-H13 i 0.87-inch IPS TFT-LCD ine resolution ye 50x120 pixels. inotsigira ma interface akasiyana-siyana akadai seSPI, zvichipa mukana wekubatanidzwa zvakanaka mune chero purojekiti. Kupenya kwechiratidziro che 350 cd/m² kunoita kuti zvionekwe zvakajeka uye zvakajeka kunyangwe mumamiriro echiedza chakajeka. Monitor inoshandisa advanced GC9D01 driver IC kuti ive nechokwadi chekuti inoshanda zvakanaka uye zvakanaka.
N087-0512KTBIG41-H13 inoshandisa tekinoroji yeIPS (In plane Switching) yakafara. Nzvimbo yekutarisa iri kuruboshwe: 70/kurudyi: 70/kumusoro: 70/kudzika: 70 degrees. chiyero chekuenzanisa che1000:1, uye chiyero che3:4 (chakajairika). Voltage yemagetsi yeanalog inobva pa2.5V kusvika pa3.3V (chakajairika i2.8V). IPS panel ine makona akasiyana-siyana ekuona, mavara akajeka, uye mifananidzo yepamusoro-soro yakazara uye yechisikigo. Iyi TFT-LCD module inogona kushanda pasi pekupisa kubva -20℃ kusvika +60℃, uye tembiricha yayo yekuchengetedza inotangira pa -30℃ kusvika +80℃.