| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 0.66 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 64x48 |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 13.42×10.06 mm |
| Saizi yePaneli | 16.42×16.9×1.25 mm |
| Ruvara | Monochrome (Chena) |
| Kupenya | 80 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvemukati |
| Chinongedzo | Parallel/ I²C /4-wayaSPI |
| Basa | 1/48 |
| Nhamba yePin | 28 |
| Mutyairi weIC | SSD1315 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +85 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
Module yeN066-6448TSWPG03-H28 idhizaini yeCOG OLED inoshandiswa nevatengi, saizi yediagonal ye 0.66 inch, yakagadzirwa ne resolution ye 64x48 dots. Iyi module yeOLED yakavakirwa mukati ne SSD1315 IC; inotsigira Parallel/ I²C /4-wireSPI interface; t voltage yekugovera yelogic i 2.8V (VDD), uye voltage yekugovera yedhizaini i 7.5V (VCC). Iyo current ine 50% checkerboard display i 7.25V (yeruvara ruchena), driving duty 1/48. N066-6448TSWPG03-H28 module inotsigira internal Charge Pump supply uye external VCC supply.
Module iyi yakakodzera michina inopfekwa, michina inotakurika, nezvimwewo. Inogona kushandiswa patembiricha iri pakati pe -40℃ kusvika +85℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira pa -40℃ kusvika +85℃.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 430 cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS));
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.