| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Bzita reRandi | WISEVISION |
| Sizere | 0.85 inches |
| Mapikiseli | 128×128 Madotsi |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (A).A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Saizi yePaneli | 17.58 x 20.82 x 1.5 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 65K |
| Kupenya | 300 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | SPI / MCU |
| Nhamba yePin | 12 |
| Mutyairi weIC | GC9107 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 1LED chena ine machipisi |
| Voltage | 2.4~3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12 imodhi diki ine 0.85-inch IPS wide-angle TFT-LCD display. Iyi panel diki ine resolution ye128x128 pixels, yakavakirwa mukati meGC9107 controller IC, inotsigira 4-wire SPI interface, supply voltage (VDD) range ye2.4V~3.3V, modhi inopenya ye300 cd/m², uye contrast ye1200.
Module iyi iri muchimiro chechidzitiro chakananga, uye panel inoshandisa tekinoroji yeIPS (In plane Switching) yakafara. Nzvimbo yekutarisa iri kuruboshwe: 80/kurudyi: 80/kumusoro: 80/kudzika: 80 degrees. Panel yeIPS ine makona akasiyana-siyana ekuona, mavara akajeka, uye mifananidzo yepamusoro-soro yakazara uye yechisikigo. Yakakodzera kwazvo kushandiswa senge zvishandiso zvinopfekwa uye zvishandiso zvekurapa. Tembiricha yekushanda yemodule iyi ndeye -20 ℃ kusvika 70 ℃, uye tembiricha yekuchengetedza iri -30 ℃ kusvika 80 ℃.
N085-1212TBWIG42-H12 ine dhiraivha yeGC9107 yepamusoro IC, inoita kuti zvive nyore uye zvinoshanda zvakanaka. Izvi zvinoita kuti zviri mukati mako zviendeswe zvakanaka pasina kunonoka kana kukanganisa. Ungave uri kutamba vhidhiyo ine resolution yepamusoro kana kuratidza mifananidzo yakadzama, iyi TFT display module inogona kuibata zviri nyore.