| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 0.99 inches |
| Mapikiseli | 40×160 Madotsi |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 6.095×24.385 mm |
| Saizi yePaneli | 8.6×29.8×1.5 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 65K |
| Kupenya | 300 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | SPI / MCU |
| Nhamba yePin | 10 |
| Mutyairi weIC | GC9D01 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | LED 1 ine machipisi machena |
| Voltage | 2.4~3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
N099-0416THBIG01-H10 module diki ine 0.99-inch IPS wide-angle TFT-LCD display.
Panera iri diki reTFT-LCD rine resolution ye40x160 pixels, rakavakwa mukati meGC9D01 controller IC, rinotsigira 4-wire SPI interface, supply voltage (VDD) range ye2.4V~3.3V, module brightness ye300 cd/m², uye contrast ye1000.
Module iyi iri muchimiro chechidzitiro chakananga, uye panel inoshandisa tekinoroji yeIPS (In plane Switching) yakafara.
Nzvimbo yekuona iri kuruboshwe: 85/kurudyi: 85/kumusoro: 85/kudzika: 85 degrees. IPS panel ine makona akasiyana-siyana ekuona, mavara akajeka, uye mifananidzo yepamusoro-soro yakazara uye yechisikigo.
Yakakodzera zvikuru kushandiswa senge zvishandiso zvinopfekwa, zvishandiso zvekurapa, E-Cigarette.
Tembiricha yekushanda kwemodule iyi ndeye -20 ℃ kusvika 70 ℃, uye tembiricha yekuchengetera iri -30 ℃ kusvika 80 ℃.