| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.71 inchi |
| Mapikiseli | Madonhwe 128×32 |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 42.218×10.538 mm |
| Saizi yePaneli | 50.5×15.75×2.0 mm |
| Ruvara | Monochrome (Chena) |
| Kupenya | 80 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | SPI yakaenzana/I²C/4-waya |
| Basa | 1/64 |
| Nhamba yePin | 18 |
| Mutyairi weIC | SSD1312 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18 imodule yeCOG OLED display. Ine saizi yeAA ye42.218×10.538mm uye chidimbu chakatetepa che50.5×15.75×2.0mm, OLED Display Module inopa dhizaini diki uye yakapfava inobatanidzwa zvakanaka mune chero mudziyo wemagetsi.
Kupenya kwakanyanya kwemodule iyi kwe100 cd/m² kunoita kuti ionekwe zvakajeka uye zvakajeka kunyangwe munzvimbo dzine chiedza chakanaka.
Sarudzo dzayo dzeinterface dzinosanganisira parallel, I²C, uye 4-wire SPI, zvichipa mikana yekubatanidza inochinjika kuti isangane nezvinodiwa zvakasiyana-siyana zvekushandisa.
Chiratidziro ichi cheOLED chakavakirwa mukati neSSD1315 IC SSD1312 driver IC, Iyo OLED Display Module inovimbisa kushanda kwakanaka uye kuvimbika.
Iyo driver IC inoita kuti data ritumirwe nekukurumidza uye nemazvo, zvichiita kuti vashandisi vabatane zvakanaka.
Ingave iri yemidziyo yemitambo inopfekwa, michina yehutano, kana masisitimu ekugadzira akangwara, OLED Display Module yedu ndiyo sarudzo yakakwana yekuvandudza ruzivo rwevashandisi uye kuratidza kugona kwechokwadi kwechigadzirwa chako.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 100 cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.