| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.50 inches |
| Mapikiseli | 128×128 Madotsi |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 26.855×26.855 mm |
| Saizi yePaneli | 33.9×37.3×1.44 mm |
| Ruvara | Chena/Yero |
| Kupenya | 100 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | SPI yakaenzana/I²C/4-waya |
| Basa | 1/128 |
| Nhamba yePin | 25 |
| Mutyairi weIC | SH1107 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X150-2828KSWKG01-H25 iratidziro yeOLED isina matrix yakagadzirwa nemapikiseli 128x128, saizi yediagonal ye 1.5 inch.
Iyo WEO128128A ine saizi yekunze ye33.9×37.3×1.44 mm uye saizi yeAA 26.855 x 26.855 mm; yakavakwa neSH1107 controller IC uye inotsigira parallel, I²C uye 4-wire SPI serial interface, 3V power supply.
OLED Module iCOG structure 128x128 OLED display yakatetepa zvikuru uye haidi backlight (inozviburitsa yega); ine huremu hwakareruka uye inoshandisa simba shoma.
Yakakodzera zvishandiso zvemita, maapplication ekumba, zvemari-POS, zvishandiso zvinobatwa nemaoko, zvishandiso zvetekinoroji zvine hungwaru, zvishandiso zvekurapa, nezvimwewo.
Module yeOLED inogona kushanda patembiricha kubva -40℃ kusvika +70℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira pa -40℃ kusvika +85℃.
①Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
②Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
③Kupenya Kwakanyanya: 100 (Min)cd/m²;
④Chiyero chemhando yepamusoro (Dark Room): 10000:1;
⑤Kumhanya kwakanyanya kwekupindura (<2μS);
⑥Kupisa Kwekushanda Kwakakura;
⑦Kushandiswa kwesimba kwakaderera.
Tichiunza hunyanzvi hwedu hutsva: module diki ye1.50-inch 128x128 OLED display. Iyi module ine fashoni uye diki inoratidza tekinoroji yeOLED yemazuva ano inopa mifananidzo chaiyo uye yakajeka. Chiratidziro chemodule iyi che1.50-inch chakanakira mashandisirwo madiki, zvichiita kuti zvese zvionekwe zvakanaka uye zvine hunhu hwakanaka.
Yakagadzirwa kuti ienderane nezvinodiwa nemaindasitiri akasiyana-siyana, module yedu diki yeOLED ye 1.50-inch imhinduro inoshanda zvakasiyana-siyana inogona kubatanidzwa zviri nyore mumidziyo yakasiyana-siyana. Kubva kuma smartwatches kusvika kuma fitness trackers, makamera edhijitari kusvika kuma consoles emitambo anobatwa nemaoko, iyi module diki yekuratidza yakakwana kune chero purojekiti inoda skrini diki asi ine simba.
Chinhu chinoshamisa pane iyi OLED display module ndechekupenya kwayo kwe128x128 pixel. Kuwanda kwema pixel kunounza mifananidzo yakajeka uye yakapinza, zvichibvumira vashandisi kunakidzwa nekuona kwakanyatsojeka. Ungave uri kuratidza mapikicha, kuratidza mifananidzo kana kunyora zvinyorwa, iyi module inovimbisa kuti zvese zvinoratidzwa nemazvo pachiratidziro pasina kukanganisa kunaka.
Pamusoro pezvo, tekinoroji yeOLED inoshandiswa mu module iyi yekuratidzira inopa kuburitsa mavara kwakanaka uye musiyano. Nemazinga matema akadzika uye mavara anopenya, zviri mukati mako zvinopenya, zvichigadzira chiitiko chinonakidza chekuona kune vashandisi vekupedzisira. Kona yakafara yekuona ye module inoita kuti mifananidzo yako irambe yakajeka uye yakajeka kunyangwe kana ichionekwa kubva kumakona akasiyana.
Pamusoro pekushanda zvakanaka kwazvo kwekuona, module yeOLED diki ye 1.50-inch inopawo simba rakanaka kwazvo. Kushandisa simba shoma kwemodule iyi kunobatsira kugadzirisa hupenyu hwebhatiri, zvichiita kuti ive yakakodzera midziyo inotakurika inovimba nekutonga simba zvakanaka.
Module yedu diki ye1.50-inch 128x128 OLED display module inochinja-chinja tekinoroji yedisplay yemhando diki ine saizi yayo diki, display ine resolution yepamusoro uye mashandiro ekuona akanaka. Nakidzwa neramangwana remifananidzo yakajeka uye inopenya uchishandisa mamodule edu matsva uye fambisa mapurojekiti ako padanho rinotevera.