| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 0.63 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 120x28 |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 15.58×3.62 mm |
| Saizi yePaneli | 21.54×6.62×1.22 mm |
| Ruvara | Monochrome (Chena) |
| Kupenya | 220 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvemukati |
| Chinongedzo | I²C |
| Basa | 1/28 |
| Nhamba yePin | 14 |
| Mutyairi weIC | SSD1312 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +85 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 ine saizi ye 0.63 inches chete, ichipa mhinduro diki uye inoshanda zvakasiyana-siyana yekuratidza zvaunoda. Module iyi ine resolution ye pixel ye 120x28 dots uye kupenya kunosvika 270 cd/m², zvichiita kuti mifananidzo ionekwe zvakajeka uye yakajeka. Saizi yeAA ye 15.58×3.62mm uye dhayamita yese ye 21.54×6.62×1.22mm zvinoita kuti zvive nyore kubatanidza mumidziyo yakasiyana-siyana yemagetsi nemasisitimu. Iyi 0.63 inch 120x28 diki yeOLED skrini yakakodzera mudziyo unopfekwa, E-Cigarette, mudziyo unotakurika, mudziyo wekuchengetedza wega, peni yekurekodha izwi, mudziyo wehutano, nezvimwewo.
Chimwe chezvinhu zvikuru zveOLED display modules dzedu i interface yavo yepamusoro-soro I²C, iyo inobvumira kutaurirana nekudzora zvisina muganho. Izvi zvinoita kuti kushanda zvakanaka uye kuve nyore kubatanidzwa mune yako iripo. Pamusoro pezvo, display module ine SSD1312 driver IC, iyo inowedzera kushanda uye kuvimbika kwe display module.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yekuona yakafara: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 270 cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS));
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.