| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 0.96 inches |
| Mapikiseli | 128×64 Madotsi |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 21.744×11.204 mm |
| Saizi yePaneli | 26.70×19.26×1.45 mm |
| Ruvara | Monochrome (Chena/Bhuruu/Y&B) |
| Kupenya | 80 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvemukati |
| Chinongedzo | SPI/I²C yakafanana /4-waya |
| Basa | 1/64 |
| Nhamba yePin | 30 |
| Mutyairi weIC | SSD1315 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +85 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X096-2864KSWAG01-H30 igirazi diki rine mukurumbira reOLED rakagadzirwa nemapikiseli 128x64, saizi yediagonal iri 0.96 inch, module iyi yakavakirwa mukati neSSD1315 controller IC; inotsigira Parallel /4-wire SPI/I²C interface uye ine mapini makumi matatu.
Simba remagetsi re3V. OLED Display Module iCOG structure OLED display iyo isingade backlight (inozviburitsa yega); supply voltage yelogic i2.8V (VDD), uye supply voltage ye display i9V (VCC).
Iyo yemagetsi ine 50% checkerboard display i7.25V (yeruvara ruchena), 1/64 driver duty.
X096-2864KSWAG01-H30 yakanakira maapplication epamba akangwara, maPOS emari, zvishandiso zvetekinoroji zvine hungwaru, zvishandiso zvekurapa, nezvimwewo.
Module iyi inogona kushanda patembiricha kubva -40℃ kusvika +85℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira -40℃ kusvika +85℃.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 80(min) cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwakawanda Kwekushanda
7. Kushandiswa kwesimba kushoma;
X096-2864KSWAG01-H30 igirazi diki rine mukurumbira reOLED rakagadzirwa nemapikiseli 128x64, saizi yediagonal iri 0.96 inch, module iyi yakavakirwa mukati neSSD1315 controller IC; inotsigira Parallel /4-wire SPI/I²C interface uye ine mapini makumi matatu.
Tichikupa chigadzirwa chedu chitsva, skrini diki ye 128x64 dot OLED ye 0.96-inch. Iyi tekinoroji yemazuva ano yakagadzirirwa kukupa ruzivo rwekuona rwakanakisa kune zvese zvaunoda pakuratidzira.
Iyi module yeOLED display ine saizi diki yechidzitiro che 0.96 inches uye ine density yakakura ye 128x64 dots. Tekinoroji yeOLED (organic light-emitting diode) inovimbisa mavara anopenya uye mhando chaiyo yemufananidzo, zvichiita kuti zviri mukati mako zvive zvipenyu. Ungave uchigadzira mudziyo mudiki unobatwa nemaoko kana sisitimu yakavharirwa, module iyi yakakwana kuratidza ruzivo nenzira yakajeka uye yakapfupika.
Magirazi eOLED display module ane mashandisirwo akasiyana-siyana, uye akakodzera maindasitiri akasiyana-siyana. Anogona kushandiswa muzvipfeko, mawachi, matracker ekurovedza muviri, zvishandiso zvekurapa, mashandisirwo emotokari, nezvimwewo. Hudiki hwayo hunoita kuti ive yakakodzera michina inoda display diki uku ichiramba ichishanda zvakanaka.
Module iyi haingotaridziki zvakanaka chete asi ine simba. Chinodzora chayo chakavakirwa mukati chiri nyore kushandisa uye chinobatanidzwa zvakanaka mumapurojekiti ako aripo. Kushandisa simba zvakanaka kwemodule iyi kunovimbisa hupenyu hwebhatiri kwenguva yakareba, zvichiita kuti mudziyo wako ushande kwenguva yakareba usingachaji nguva nenguva.
Pamusoro pezvo, skrini yeOLED display module ine kona yakafara yekuona, zvichibvumira vashandisi kuona zviri mukati zvakajeka kubva kumakona akasiyana. Izvi zvinoita kuti ive yakakodzera kune zvishandiso zvinoda nzvimbo dzinochinjika dzekuona, zvichiita kuti zvive nyore kushandisa uye zvive nyore.
Pamusoro pekushanda zvakanaka, module iyi yakagadzirwa nepfungwa yekusimba uye kugara kwenguva refu. Kugadzirwa kwayo kwakasimba uye zvinhu zvemhando yepamusoro zvinoibvumira kuramba kukanganiswa nekukuvadzwa, zvichiita kuti ive mhinduro yakavimbika uye inogara kwenguva refu yezvigadzirwa zvako.
Kazhinji, skrini ye 0.96-inch small 128x64 dot OLED display module isarudzo yakanaka kwazvo yekuratidza inosanganisa mashandiro akanaka ekuona, mashandiro, uye kugara kwenguva refu. Nekushandisa kwayo kwakasiyana-siyana uye mashandiro akanaka, iyi module isarudzo yakanaka kune chero munhu ari kutsvaga skrini yemhando yepamusoro uye yepamusoro. Ichipa mhinduro dzekuratidzira dzakavimbika kumapurojekiti avo matsva.
ly. OLED Display Module iCOG structure OLED display iyo isingade backlight (inozviburitsa yega); supply voltage ye logic i2.8V (VDD), uye supply voltage ye display i9V (VCC).
Iyo yemagetsi ine 50% checkerboard display i7.25V (yeruvara ruchena), 1/64 driver duty.
X096-2864KSWAG01-H30 yakanakira maapplication epamba akangwara, maPOS emari, zvishandiso zvetekinoroji zvine hungwaru, zvishandiso zvekurapa, nezvimwewo.
Module iyi inogona kushanda patembiricha kubva -40℃ kusvika +85℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira -40℃ kusvika +85℃.