| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 3.95 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 480×480 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 36.72×48.96 mm |
| Saizi yePaneli | 40.44×57×2 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 262K |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | SPI / MCU/RGB |
| Nhamba yePin | 15 |
| Mutyairi weIC | ST7701S |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | LED ine machipisi machena 8 |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Huremu | 1.2 g |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
TFT040B039 imodhi yeIPS TFT-LCD ine mativi mana nehafu ine saizi ye 3.95-inch ine saizi ye 480 x 480 pixels.
Module iyi inotsigira RGB interface uye inoshandisa IPS panel, kuruboshwe: 80/kurudyi: 80/kumusoro: 80/pasi: 80 degrees (yakajairika kukosha) angle yekuona yakafara, musiyano 1000:1 (yakajairika kukosha), kupenya 350 cd/m² (yakajairika kukosha), bright glass panel, aspect ratio 1:1.
Module yeTFT040B039 yakavakirwa mukati neST7701S controller IC, uye huwandu hwemagetsi einterface power supply i2.5V ~ 3.3V, ine kukosha kwakajairika kwe2.8V.
Modhi yeTFT040B039 ine tembiricha inoshanda kubva -20 ℃ kusvika +70 ℃; tembiricha yekuchengetedza iri -30 ℃ ~ +80 ℃.
Yakakodzera zvikuru kushandiswa senge zvishandiso zvekurapa, zvishandiso zvinobatwa nemaoko, uye sisitimu yekutarisa kuchengetedzeka.