| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 3.97 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 480×800 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 51.84×86.40 mm |
| Saizi yePaneli | 55.44×96.17×2.1 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 16.7M |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | MIPI |
| Nhamba yePin | 15 |
| Mutyairi weIC | ST7701S |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | LED ine machipisi machena 8 |
| Voltage | 2.7~3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
TFT040B029-A0 imodhi yekuratidza ye IPS TFT-LCD ye 3.97-inch; yakagadzirwa ne resolution ye 480 x 800 pixels.
Module iyi inotsigira MIPI DSI Serial interface (nzira mbiri), ine IPS panel ine mabhenefiti ekuona angle yakakura yeKuruboshwe:85 / Kurudyi:85 / Kumusoro:85 / Kudzika:85 dhigirii (yakajairika), contrast ratio 800 (yakajairika), kupenya 350 cd/m² (yakajairika), Anti-Glare surface panel.
Chiratidziro ichi cheMIPI LCD che 3.97-inch chinoshanda se portrait mode; chakabatanidza driver IC ST7701S pa module, uye interface supply voltage range iri pakati pe 2.7V kusvika 3.3V.
Panel iyi ine maonero akasiyana-siyana, mavara akajeka, uye mifananidzo yemhando yepamusoro ine hunhu hwakazara.
Yakakodzera kwazvo michina midiki yemaindasitiri, masisitimu ekutarisa kuchengetedzeka, zvishandiso zvinobatwa nemaoko, marekodhi ekutyaira, uye zvimwe zvinoshandiswa muzvigadzirwa.
Iyi TFT module inogona kushanda patembiricha kubva -20℃ kusvika +70℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira -30℃ kusvika +80℃.