| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 2.42 inches |
| Mapikiseli | 128×64 Madotsi |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 55.01×27.49 mm |
| Saizi yePaneli | 60.5×37×1.8 mm |
| Ruvara | Chena/Bhuruu/Yero |
| Kupenya | 90 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | SPI yakaenzana/I²C/4-waya |
| Basa | 1/64 |
| Nhamba yePin | 24 |
| Mutyairi weIC | SSD1309 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X242-2864KSWUG01-C24: Chiratidziro cheOLED chine mifananidzo inoshanda zvakanaka chine nzvimbo inoshanda ye55.01 × 27.49 mm uye chiyero che 2.42-inch diagonal, chakagadzirwa kuti chionekwe nemazvo.
Iyi module yeOLED yepamusoro inobatanidza SSD1309 controller IC, ichipa kushandira pamwe kwakasimba nema parallel interfaces, I²C, uye 4-wire SPI serial protocols ekubatanidza masisitimu anochinjika. Yakagadzirirwa kushanda zvakanaka, inoshanda pa3.0V logic supply voltage (yakajairika) uye inoshandisa optimized drive cycle configuration (1/64 duty), ichiwana simba shoma uye kushanda kwe display kwakawedzerwa—yakanakira maapplication akakosha pakushandisa simba.
Zvakanakira Zvikuru:
Kusimba Kwezvakatipoteredza: Tembiricha yekushanda iri pakati pe40℃ kusvika +70℃ uye kushivirira kwekuchengetedza kubva -40℃ kusvika +85℃, zvichiita kuti zvive zvakavimbika mumamiriro ezvinhu akaipisisa.
Ichibatanidza tekinoroji yeOLED yemazuva ano nematanho ekushanda emhando yepamusoro, module iyi inoisa chiyero chekujeka, kugara kwenguva refu, uye kuchinjika mumabasa ebhizinesi nemaindasitiri.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 110 cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwakawanda Kwekushanda
7. Kushandiswa kwesimba kushoma;
Tichiunza chikamu chechangobva kuwanikwa che display module series yedu, skrini ye 2.42-inch small OLED display module! Hukuru hwe display module iyi uye resolution yepamusoro ye 128x64 dots zvinoita kuti ive yakakodzera kushandiswa kwakasiyana-siyana uko nzvimbo shoma asi kuratidzwa kwakajeka uye kwakajeka kunodiwa.
Iyi skrini yeOLED display module yakagadzirirwa kupa mashandiro ekuona epamusoro, ichipa mifananidzo yakajeka uye musiyano wakanaka. Iyo resolution yepamusoro inoita kuti zvese zvionekwe nemazvo, zvichiita kuti ive yakakodzera kuratidza mifananidzo yakaoma, zvinyorwa zvakaoma, uye kunyange zviratidzo zvidiki nemalogo.
Module iyi inoshandisa tekinoroji yeOLED, iyo ine mabhenefiti akati wandei pane masikirini eLCD echinyakare. Mapaneru eOLED anopa matema akadzika uye mavara anopenya emifananidzo yakapfuma, yakafanana nehupenyu. Inewo makona akafara ekuona, zvichibvumira vaoni kunakidzwa nezviri mukati kubva kumativi akasiyana pasina kurasikirwa nehunhu. Pamusoro pezvo, tekinoroji yeOLED inoshandisa magetsi mashoma, zvichiita kuti ishandise simba rakawanda uye inowedzera hupenyu hwechigadzirwa.
Chidzitiro chidiki cheOLED che 2.42-inch chinokwanisa kushandiswa mumhando dzakasiyana-siyana dzemaindasitiri nemashandisirwo. Chakakodzera zvakanyanya zvishandiso zvinotakurika, tekinoroji inopfekwa, zvishandiso zvepamba zvakangwara, masisitimu ekudzora maindasitiri, nezvimwewo. Hudiki hwacho hunoita kuti ive sarudzo yakanaka yezvishandiso uko kugadzirisa nzvimbo kwakakosha, senge smartwatches, fitness trackers, zvishandiso zveIoT, uye zvishandiso zvemagetsi.
Chidzitiro cheOLED display module chiri nyore kubatanidza uye chine interface iri nyore, iyo inogona kubatanidzwa zvakanaka mumagadzirirwo aripo kana kushandiswa mukugadzira zvigadzirwa zvitsva. Inotsigira interface dzakasiyana dzekutaurirana dzakadai seSPI neI2C, zvichipa kuchinjika uye kubatana nemapuratifomu akasiyana-siyana e microcontroller.
Zvose pamwe chete, sikirini yedu diki yeOLED ye 2.42-inch inosanganisa kupfupika, resolution yepamusoro uye mashandiro akanaka ekuona. Tekinoroji yayo yeOLED inovimbisa mavara akajeka, matema akadzika uye ma angle akafara ekuona. Kunyangwe uchida kuwedzera kuratidzwa kwemidziyo inopfekwa zvakanaka, magadget anotakurika kana masisitimu ekudzora maindasitiri, iyi sikirini yeOLED ye display module ndiyo mhinduro yakakwana. Simudzira zvigadzirwa zvako neiyi module ye display yemazuva ano kuti upe vatengi vako ruzivo rwakanaka uye runoshamisa.