| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 2.70 inches |
| Mapikiseli | 128×64 Madotsi |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 61.41×30.69 mm |
| Saizi yePaneli | 73×40.24×2.0 mm |
| Ruvara | Chena/Bhuruu/Yero |
| Kupenya | 50 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | SPI yakaenzana/I²C/4-waya |
| Basa | 1/64 |
| Nhamba yePin | 30 |
| Mutyairi weIC | SSD1327 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30 igirazi re 2.70” COG Graphic OLED, rakagadzirwa ne resolution ye 128x64 pixels. Iyi module yeOLED display ine outline dimension ye 73×40.24×2.0 mm uye AA size 61.41×30.69 mm.
Module iyi yakavakirwa mukati neSSD1327 controller IC; inogona kutsigirwa nema "parallel", 4-line SPI, uye I²C interfaces; supply voltage ye logic i3.0V (yakajairika), 1/64 driving duty.
X270-2864ASWHG03-C30 igirazi reCOG structure OLED, iyi module yeOLED yakakodzera maapplication epamba akangwara, midziyo inobatwa nemaoko, midziyo yetekinoroji ine hungwaru, mota, Instrumentation, midziyo yekurapa, nezvimwewo.
Module yeOLED inogona kushanda patembiricha kubva -40℃ kusvika +70℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira pa -40℃ kusvika +85℃.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 80 cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.
Module yeOLED ye 2.70-inch ine madot matrix 128x64! Iyi skrini yemazuva ano inopa mashandiro asina kujairika uye maficha matsva.
Yakagadzirwa ichifunga nezvekushanda zvakanaka kwenzvimbo, 2.70-inch form factor inobvumira kubatanidzwa zvakanaka mumidziyo midiki uku ichichengetedza kunaka kwekuona. 128x64 pixel density inovimbisa mifananidzo yakajeka uye kuratidzwa kwezviri mukati kunonzwisisika, zvichivandudza kudyidzana kwevashandisi kuburikidza nekujeka kwemifananidzo.
Ichishandisa tekinoroji yeOLED yechizvarwa chinotevera, module iyi inowana maparamita ekuona anoshamisa anosanganisira mazinga ekuenzanisa asina muganho, kubereka kwemavara chaiwo, uye maangles ekuona akafara 170°. Maumbirwo epixel anozviburitsa ega anogonesa mazinga matema akakwana uye kushandiswa kwesimba kushoma zvichienzaniswa nemhinduro dzeLCD dzemazuva ano.
Iyi mhinduro ye128x64 OLED inochinja-chinja inotsanangura tekinoroji yekuratidza zvinhu zvishoma, ichisanganisa dhizaini ye ergonomic nehunyanzvi hweinjiniya. Magadzirirwo ayo anochinjika anotsigira kugadzirwa kwefirmware yakagadzirwa uye magadzirirwo emwenje kumashure, zvichiita kuti ive yakakodzera zvakafanana pakugadzira zvigadzirwa zvemagetsi zvevatengi uye kubatanidzwa kwechigadzirwa chebhizinesi. Gamuchira kutaurirana kwekuona kwepamusoro-soro nehunyanzvi hwedu hwepamusoro hweOLED.