| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 2.79 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 142x428 |
| Ona Nzira | SPI/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Saizi yePaneli | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 262K |
| Kupenya | 350 |
| Chinongedzo | SPI/MCU |
| Nhamba yePin | 10 |
| Mutyairi weIC | NV3007 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | |
| Voltage | -0.3~4.6 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +85 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40~ +90°C |
N279-1428KIWIG01-C10 i 2.79-inch IPS TFT-LCD ine resolution ye 142x428 pixels. inotsigira ma interface akasiyana-siyana akadai seSPI, MCU neRGB, zvichipa mukana wekubatanidzwa zvakanaka mune chero purojekiti. Kupenya kwechiratidziro che 350 cd/m² kunoita kuti zvionekwe zvakajeka uye zvakajeka kunyangwe mumamiriro echiedza chakajeka. Monitor inoshandisa advanced NV3007 driver IC kuti ive nechokwadi chekuti inoshanda zvakanaka uye zvakanaka.
N279-1428KIWIG01-C10 inoshandisa tekinoroji yeIPS (In plane Switching) yakafara. Nzvimbo yekutarisa iri kuruboshwe: 85/kurudyi: 85/kumusoro: 85/kudzika: 85 degrees. chiyero chekuenzanisa che1300:1, uye chiyero che3:4 (chakajairika). Voltage yemagetsi yeanalog inobva pa1.65V kusvika pa3.3V (chakajairika i2.8V). IPS panel ine makona akasiyana-siyana ekuona, mavara akajeka, uye mifananidzo yepamusoro-soro yakazara uye yechisikigo. Iyi TFT-LCD module inogona kushanda pasi pekupisa kubva -40℃ kusvika +85℃, uye tembiricha yayo yekuchengetedza inotangira pa -40℃ kusvika +85℃.
Kuratidzwa kwakasiyana-siyana: Kusanganisira Monochrome OLED, TFT, CTP;
Mhinduro dzekuratidza: Kusanganisira kugadzira maturusi, FPC yakagadziriswa, backlight nehukuru; Rutsigiro rwehunyanzvi uye dhizaini-mukati
Mubvunzo: 1. Ndingawana odha yemuenzaniso here?
A: Ehe, tinogamuchira kuraira kwemuenzaniso kuti tiedze uye titarise mhando.
Mubvunzo: 2. Ndeipi nguva yekutungamira yemuenzaniso?
A: Sampuro yazvino inoda mazuva 1-3, sampuro yakagadzirirwa inoda mazuva 15-20.
Mubvunzo: 3. Une muganho weMOQ here?
A: MOQ yedu i1PCS.
Q: 4. Waranti yacho yakareba sei?
A: Mwedzi gumi nemiviri.
Mubvunzo: 5. Ndeipi express yaunowanzo shandisa kutumira masampuli?
A: Tinowanzo tumira sampuro neDHL, UPS, FedEx kana SF. Zvinotora mazuva mashanu kusvika manomwe kuti zvisvike.
Mubvunzo: 6. Ndeipi nguva yekubhadhara inogamuchirika kwauri?
A: Nguva yedu yekubhadhara inowanzo kuve T/T. Zvimwe zvinogona kutaurwa.