| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.65 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 142 x 428 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Saizi yePaneli | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 65K |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | Mitsetse mina yeSPI/MCU |
| Nhamba yePin | 13 |
| Mutyairi weIC | NV3007 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 3 LED CHENA |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Huremu | 1.1 |
| Tembiricha yekushanda | -20 ~ +60 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
Iyo SPEC N165-1442KTBIG31-H13 imodhi ye IPS TFT-LCD ye 1.65-inch ine resolution ye 142×428 pixels. Iine tekinoroji ye IPS (In-Plane Switching) ine wide-viewing-angle, inopa ma angle ekuona akaenzana e 80° (L/R/U/D) ane mifananidzo yakajeka uye ine ruvara rwakarurama.
Ichitsigira ma interface eSPI, MCU, uye RGB, chiratidziro ichi chinogonesa kubatanidzwa kwemasisitimu anochinjika. Kupenya kwayo kwe350 cd/m² kunovimbisa kuoneka kwakanaka munzvimbo dzakapenya, nepo NV3007 driver IC yepamusoro ichivimbisa kushanda zvakanaka.
Magadzirirwo Akakosha:
Kusiyana kweChiyero: 1000: 1
Chiyero cheAspect: 3:4 (Chakajairika)
Analog VDD:2.5V - 3.3V (2.8V Rudzi)
Kupisa Kwekushanda: -20°C kusvika +60°C
Kupisa Kwekuchengetera: -30°C kusvika +80°C
Kuratidzwa kwakasiyana-siyana: Kusanganisira Monochrome OLED, TFT, CTP;
Mhinduro dzekuratidza: Kusanganisira kugadzira maturusi, FPC yakagadziriswa, backlight nehukuru; Rutsigiro rwehunyanzvi uye dhizaini-mukati
Mubvunzo: 1. Ndingawana odha yemuenzaniso here?
A: Ehe, tinogamuchira kuraira kwemuenzaniso kuti tiedze uye titarise mhando.
Mubvunzo: 2. Ndeipi nguva yekutungamira yemuenzaniso?
A: Sampuro yazvino inoda mazuva 1-3, sampuro yakagadzirirwa inoda mazuva 15-20.
Mubvunzo: 3. Une muganho weMOQ here?
A: MOQ yedu i1PCS.
Q: 4. Waranti yacho yakareba sei?
A: Mwedzi gumi nemiviri.
Mubvunzo: 5. Ndeipi express yaunowanzo shandisa kutumira masampuli?
A: Tinowanzo tumira sampuro neDHL, UPS, FedEx kana SF. Zvinotora mazuva mashanu kusvika manomwe kuti zvisvike.
Mubvunzo: 6. Ndeipi nguva yekubhadhara inogamuchirika kwauri?
A: Nguva yedu yekubhadhara inowanzo kuve T/T. Zvimwe zvinogona kutaurwa.