| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 7.0 inchi |
| Mapikiseli | Madonhwe 800×480 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Saizi yePaneli | 164.90×100×3.5 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 16.7 M |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | RGB ine 8-bit yakafanana |
| Nhamba yePin | 15 |
| Mutyairi weIC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 27 Chip-Chena LED |
| Voltage | 3.0~3.6 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
Iyo B070TN333C-27A imodhi yekuratidza yeTFT-LCD ye 7-inch ine resolution ye 800 × 480 pixels. Paneri iyi ine saizi ye compact module ye 164.90 × 100 × 3.5 mm uye saizi yenzvimbo inoshanda (AA) ye 153.84 × 85.632 mm. Inoshanda muchimiro chechena chine RGB interface uye ine waranti yemwedzi gumi nemiviri, inowanikwa semuchina wekugadzira zvakananga kubva kufekitori.