| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 0.87 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 64×128 |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 9.26×17.26 mm |
| Saizi yePaneli | 12.13×23.6×1.22 mm |
| Ruvara | Monochrome (Chena) |
| Kupenya | 180 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvemukati |
| Chinongedzo | SPI yewaya ina |
| Basa | 1/128 |
| Nhamba yePin | 13 |
| Mutyairi weIC | SSD1312 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X087-2832TSWIG02-H14 i 0.87 inch Graphic passive matrix OLED display module yakagadzirwa nemadotsi e128x32.
Chiratidziro ichi che 0.87" chine module outline ye 28.54×8.58×1.2 mm uye Active Area size 22.38×5.58 mm.
Module iyi yakavakirwa mukati neSSD1312 IC, inotsigira I²C interface, 3V power supply.
Module iyi i COG structure OLED display iyo isingade backlight (inozviburitsa yega); yakareruka uye inoshandisa simba shoma.
Voltage yekugovera yelogic i2.8V (VDD), uye voltage yekugovera yekuratidzwa i9V (VCC). Iyo current ine 50% checkerboard display i9V (yeruvara ruchena), 1/32 driving duty.
Iyi skrini yeOLED diki ye 0.87 inch yakakodzera zvishandiso zvinopfekwa, E-cigarette, mudziyo wekuchengetedza wega, zvishandiso zvinotakurika, peni inorekodha izwi, zvishandiso zvehutano, nezvimwewo. X087-2832TSWIG02-H14 module inogona kushanda patembiricha kubva -40℃ kusvika +70℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira -40℃ kusvika +85℃.
Sarudza panel yeX087-2832TSWIG02-H14 OLED uye uzive remangwana re tekinoroji yekuratidzwa. Chimiro chayo chidiki, resolution yakanaka, kupenya kwakanaka uye sarudzo dzakasiyana-siyana dzeinterface zvinoita kuti ive yakakwana kune chero purojekiti. Simudzira ruzivo rwekuona rwezvigadzirwa zvako uye fadza vateereri vako nepanel yeX087-2832TSWIG02-H14OLED.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 120 (Min)cd/m²;
4. Chiyero chemhando yepamusoro (Dark Room): 10000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS));
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.
Tichiunza skrini ye 0.87-inch micro 128x32 dot OLED display module yepamusoro-soro, chishamiso chetekinoroji chemazuva ano chakagadzirirwa kuchinja ruzivo rwako rwekuona. Iyi module yekuratidzwa ine hunyanzvi inopa mashandiro anoshamisa uye mashandiro asina muganho, zvichiita kuti ive sarudzo yakakwana kune akasiyana mashandisirwo.
Ichi chiratidziro cheOLED chine resolution yepamusoro ye128x32 dots, chinokwanisa kuratidza mifananidzo nemagwaro zvakajeka uye zvakajeka. Ungave uri kuona mifananidzo yakaoma kana kuverenga mavara madiki, chiratidziro ichi chinopa ruzivo rwekuona rwakanaka uye rwakanaka. Tekinoroji yeOLED inoita kuti mavara akajeka, matema akadzika uye mavara akasiyana-siyana, zvichiita kuti mufananidzo wega wega uve mupenyu uye wakajeka.
Chidzitiro che 0.87-inch micro OLED display module hachingopi chete mhedzisiro inoyevedza yekuona, asiwo chinopa hunyanzvi hwakasiyana-siyana. Hukuru hwayo hudiki uye simba shoma rinoita kuti ive yakakodzera zvishandiso zvinotakurika zvakaita sezvipfeko, mawachi ekuchenjera, uye mamwe maapplication eIoT. Hukuru hudiki hwemodule iyi hunobvumira kubatanidzwa zvakanaka mumagadzirirwo akasiyana-siyana pasina kukanganisa kunaka kwechiratidziro.
Module yeOLED display ine nguva yekupindura nekukurumidza uye makona ekuona akafara, zvichiita kuti mifananidzo ishanduke zvakanaka uye ionekwe zvakanaka pamakona akasiyana ekuona. Yakashongedzerwa ne controller inoshanda zvakanyanya, module iyi inopa kubatana kwakanaka uye kuenderana ne microcontrollers dzakasiyana-siyana.
Pamusoro pezvo, module iyi yeOLED display ine kugara kwenguva refu uye hupenyu hwekushanda. Mapikiseli ayo anozvivhenekesa ega haadi mwenje wekumashure, zvichiita kuti hupenyu huve hurefu uye kuderedza kushandiswa kwesimba. Magadzirirwo akasimba emodule iyi anoita kuti isatsvedze, kudedera uye kupisa kwakanyanya, zvichiita kuti ive yakakodzera munzvimbo dzinoda simba rakawanda.
Chidzitiro che 0.87" Micro OLED display module chinoita kuti kuiswa uye kushanda zvive nyore. Chishandiso chayo chiri nyore kushandisa uye magwaro akazara anotungamira vashandisi zviri nyore mukugadzirisa. Chishandiso ichi chinotsigira akasiyana-siyana ekutaurirana, kusanganisira I2C neSPI, kuti zvishande pamwe chete nemidziyo yakasiyana. Kubatana kunopa kushanduka.
Muchidimbu, skrini ye 0.87" micro 128x32 dot OLED display module inyanzvi inoshamisa inoita kuti kuratidzwa kwemifananidzo kuwedzere. Yayo yepamusoro-soro, mavara anopenya, saizi yakamanikana, kushanduka-shanduka kusingaenzaniswi uye kugara kwenguva refu. Izvi zvinoita kuti ive sarudzo yakakwana kune chero application yekuratidzira. Nakidzwa neramangwana retekinoroji yekuratidzira neiyi module yeOLED display inoshamisa.