| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 3.97 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 320×480 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 55.68×83.52 mm |
| Saizi yePaneli | 60×92.25×2.2 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 16.7M |
| Kupenya | 400 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | MCU |
| Nhamba yePin | 15 |
| Mutyairi weIC | ILI9488 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | LED ine machipisi machena 8 |
| Voltage | 2.7~3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
TFT398B008 imodule yeTFT LCD ye 3.98-inch ine IPS panel. Iyi module yakavakirwa mukati ne ILI9488 driver IC inotsigira MCU interface.
Chiratidziro ichi chine resolution yemadotsi 320×480 uye kupenya kwe400 cd/m² (kukosha kwakajairika), uye musiyano we1200 (kukosha kwakajairika).
Panel yeIPS ine mukana wekuona makona akafara ekuruboshwe:89 / Kurudyi:89 / Kumusoro:89 / Kudzika:89 madhigirii (akajairwa).
Panel iyi ine maonero akasiyana-siyana, mavara akajeka, uye mifananidzo yemhando yepamusoro ine hunhu hwakazara.
Yakakodzera zvikuru kushandiswa senge zvishandiso zvekurapa, zvishandiso zvinobatwa nemaoko, uye sisitimu yekutarisa kuchengetedzeka.
Tembiricha yekushanda kwemodule iyi ndeye -20 ℃ kusvika 70 ℃, uye tembiricha yekuchengetera iri -30 ℃ kusvika 80 ℃.