| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 0.77 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 64×128 |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 9.26×17.26 mm |
| Saizi yePaneli | 12.13×23.6×1.22 mm |
| Ruvara | Monochrome (Chena) |
| Kupenya | 180 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvemukati |
| Chinongedzo | SPI yewaya ina |
| Basa | 1/128 |
| Nhamba yePin | 13 |
| Mutyairi weIC | SSD1312 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X077-6428TSWCG01-H13 idiki diki reOLED rakagadzirwa nemadotsi 64×128, saizi yediagonal iri 0.77 inch. X077-6428TSWCG01-H13 ine module Outline ye12.13×23.6×1.22 mm uye saizi yeActive Area 9.26×17.26 mm; yakavakirwa mukati neSSD1312 controller IC; inotsigira 4-wire SPI interface, 3V power supply.
Module iyi i COG structure PMOLED display iyo isingade backlight (inozviburitsa yega); yakareruka uye inoshandisa simba shoma.
Chiratidziro ichi chidiki cheOLED che 0.77inch 64×128 chakakodzera zvishandiso zvinopfekwa, zvishandiso zvinotakurika, zvishandiso zvekuchengetedza muviri, peni inorekodha izwi, zvishandiso zvehutano, nezvimwewo.
Iyi module ye 0.77” imhando ye portrait; inotsigirawo landscape mode.
X077-6428TSWCG01-H13 module inogona kushanda patembiricha kubva -40℃ kusvika +70℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira pa -40℃ kusvika +85℃.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 260 (Min)cd/m²;
4. Chiyero chemhando yepamusoro (Dark Room): 10000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS));
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.
Tinounza hunyanzvi hwedu hutsva mu tekinoroji yekuratidza - skrini yemazuva ano ye 0.77-inch micro 64×128 dot OLED display module. Iyi module yeOLED display module ine resolution yepamusoro yakagadzirirwa kuchinja ruzivo rwekuona uye ichave chiyero chitsva chezviratidziro zvinoonekwa.
Ichi chiratidziro cheOLED chine dhizaini yakanaka uye chinoyevedza uye chinopa resolution yemadotsi 64×128, ichi chiratidziro cheOLED chinopa mifananidzo yakajeka uye yakajeka iyo inokwezva vashandisi. Ungave uchigadzira zvipfeko zvinopfekwa, maconsole emitambo, kana chero chimwe chishandiso chemagetsi chinoda chiratidziro chekuona, mamodule edu eOLED achapa mashandiro epamusoro.
Chidzitiro che 0.77-inch micro OLED display module chine chimiro chakatetepa zvikuru uye chakanakira zvishandiso zvine nzvimbo shoma. Chinorema magiramu mashoma chete, zvichiita kuti chisawedzere huremu husina kufanira kana huwandu hwakawanda kune zvaunogadzira. Chakanakira mashandisirwo azvo uko kutakura uye kupfupika kwakakosha.
Pamusoro pezvo, mamodule eOLED display anewo mavara akanaka kwazvo ekukopa, musiyano mukuru uye maangle ekuona akafara. Izvi zvinoreva kuti vashandisi vanogona kunakidzwa nemifananidzo inoshamisa kubva chero angle, zvichiwedzera ruzivo rwemushandisi wese. Tekinoroji yeOLED inoitawo kuti mazinga matema akwane kuti mifananidzo ijeke uye kudzika kwayo zvisaenzaniswe.
Mamodule edu eOLED display haana kunaka chete, asiwo anogara kwenguva refu. Akagadzirwa kuti akwanise kutsungirira mamiriro akasiyana-siyana ekunze, zvichiita kuti asanyanya kushanduka kwekupisa uye kuvhunduka. Izvi zvinoita kuti michina yako irambe ichishanda zvakanaka kunyangwe munzvimbo dzakaoma.
Pamusoro pezvo, module iyi yeOLED display inoshandisa simba shoma. Kushandiswa kwesimba shoma kunoita kuti bhatiri rirambe richishandiswa kwenguva yakareba pasina kuchaja nguva nenguva.
Takazvipira kupa tekinoroji yepamusoro-soro inovandudza mashandiro uye kuratidzwa kwezvishandiso zvemagetsi. Kuburitswa kwechiratidziro che 0.77-inch miniature 64×128 dot OLED display module kunoratidza kuzvipira kwedu kuunza zviratidziro zvepamusoro kumusika. Simudzira chishandiso chako nema OLED display modules edu kuti usimudzire ruzivo rwako rwekuona.