| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 0.33 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 32 x 62 |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 8.42×4.82 mm |
| Saizi yePaneli | 13.68×6.93×1.25 mm |
| Ruvara | Monochrome (Chena) |
| Kupenya | 220 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvemukati |
| Chinongedzo | I²C |
| Basa | 1/32 |
| Nhamba yePin | 14 |
| Mutyairi weIC | SSD1312 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +85 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
N069-9616TSWIG02-H14 idhizaini yeCOG OLED inoshandiswa nevatengi, saizi yediagonal ye 0.69 inch, yakagadzirwa ne resolution ye 96x16 pixels. Iyi module yeOLED Display ye 0.69 inch yakavakirwa mukati ne SSD1312 IC; inotsigira interface ye I²C, supply voltage ye logic i 2.8V (VDD), uye supply voltage ye display i 8V (VCC). Current ine 50% checkerboard display i 7.5V (yeruvara ruchena), driving duty 1/16.
Iyi N069-9616TSWIG02-H14 idiki ine saizi ye0.69 inch COG OLED skrini yakatetepa zvikuru, yakareruka, uye inoshandisa simba shoma. Yakakodzera kushandiswa kumba kwakangwara, zvishandiso zvekurapa, zvishandiso zvinobatwa nemaoko, zvinopfekwa zvakangwara, nezvimwewo. Inogona kushandiswa patembiricha iri pakati pe -40℃ kusvika +85℃; tembiricha yayo yekuchengetedza inotangira pa -40℃ kusvika +85℃.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 430 cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS));
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.
Tichiunza hunyanzvi hwedu hutsva, 0.69" Micro 96x16 Dots OLED Display Module Screen! Iyi module yekuratidzira yemazuva ano yakagadzirira kuchinja maonero aunoita uye mashandisiro aunoita ruzivo.
Iine saizi diki ye 0.69 inches chete, iyi OLED display module inopa resolution yakapinza uye inopenya ye96x16 dots. Kusiyana neLCD display yechinyakare, tekinoroji yeOLED inopa musiyano mukuru uye kujeka, zvichiita kuti zvese zviri mukati zvive zvechokwadi. Kunyangwe uri kuishandisa pamagetsi evatengi, zvinopfekwa, kana maapplication emaindasitiri, iyi display module ichawedzera ruzivo rwevashandisi nekupa mifananidzo nemavara anoshamisa.
Chimwe chezvinhu zvakakosha zveOLED display module iyi ndechekugona kwayo kushanda nesimba. Kukura kwayo kudiki uye kugona kwayo kushanda nesimba kunoita kuti ive yakakwana kune zvishandiso zvidiki uko nzvimbo iri shoma. Nekushandisa kwayo simba shoma, inoita kuti bhatiri rigare kwenguva refu, izvo zvakakosha kune zvigadzirwa zvemagetsi zvinotakurika. Pamusoro pezvo, yakagadzirirwa kubatanidzwa zviri nyore muzvirongwa zviripo, nekuda kwerutsigiro rwayo rweSPI (Serial Peripheral Interface).
Module yeOLED display inopawo kugara kwenguva refu, zvichiita kuti ikwanise kushandiswa munzvimbo dzakasiyana-siyana. Ine tembiricha yakakura yekushanda, zvichiita kuti ikwanise kushandiswa mukati nekunze. Inodzivirira zvakanyanya kuvhunduka nekudedera inoita kuti ishande zvakanaka kunyangwe mumamiriro ezvinhu akaoma, zvichiita kuti ive yakakodzera kushandiswa mumichina yeindasitiri nemotokari.
Uyezve, iyi module yeOLED display inochinjika iri nyore kugadzirisa kuti ienderane nezvinodiwa zvako. Inogona kugadziriswa kuti iratidze mavara akasiyana, mafonti, uye mifananidzo, zvichikubvumidza kugadzira interface yakasiyana uye inokwezva maziso. Unogona zvakare kushandisa mukana wayo wekuona wakafara, uchiita kuti zviri mukati mako zvive nyore kuverenga kubva kumativi ese.
Mukupedzisa, 0.69" Micro 96x16 Dots OLED Display Module Screen inochinja-chinja zvinhu munyika ye tekinoroji yekuratidza. Saizi yayo iri nyore, resolution yepamusoro, uye mashandiro ayo anoshamisa zvinoita kuti ive chinhu chakakosha kune chero chigadzirwa chinoda interface inoyevedza uye iri nyore kushandisa. Ungave uri muindasitiri yemagetsi evatengi kana kugadzira maapplication epamusoro emaindasitiri, iyi OLED display module ichaendesa zvigadzirwa zvako padanho rinotevera. Isa mari muiyi display module itsva uye wedzera ruzivo rwako rwemushandisi kupfuura kare.