| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 3.12 inches |
| Mapikiseli | 256×64 Madotsi |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 76.78×19.18 mm |
| Saizi yePaneli | 88×27.8×2.0 mm |
| Ruvara | Chena/Bhuruu/Yero |
| Kupenya | 60 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | SPI yakaenzana/yakabatana newaya ina |
| Basa | 1/64 |
| Nhamba yePin | 30 |
| Mutyairi weIC | SSD1322UR1(COF) |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +85 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 igirazi re3.12” rine Graphic OLED, rakagadzirwa neresolution ye256×64 pixels.
Iyi module yeOLED display ine saizi ye outline ye 88×27.8×2.0 mm uye saizi yeAA 76.78×19.18 mm;
Module iyi yakavakirwa mukati neSSD1322UR1(COF) controller IC; inogona kutsigirwa nema "parallel", 4-line SPI, uye I²C interfaces; supply voltage ye logic i2.5V (yakajairika), 1/64 driving duty.
X312-5664ASWDF01-C30 igirazi reCOF structure OLED, iyi module yeOLED yakakodzera kushandiswa kwekurapa, control panel, muchina wekuzvibhadharira wega, michina yematikiti, mita yekupaka, nezvimwewo.
Module yeOLED inogona kushanda patembiricha kubva -40℃ kusvika +85℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira -40℃ kusvika +85℃.
Nekushandisa X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED module pamwe nemabasa ayo epamusoro, vatengi vanogona kuwana ruzivo rwekuona rwakanaka.
Kuenderana kwayo neSSD1322 driver IC kunoita kuti ishande zvakanaka uye ishande zvakanaka.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. Ichakuunzirai mhinduro dzemhando yepamusoro dzekusimudzira zvigadzirwa zvenyu uye kuvandudza ruzivo rwevashandisi.
Vimba nesu kuti tizadzise zvese zvaunoda zveOLED module uye tive neruzivo rwedu kuti tikubatsire kubudirira.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 80 cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.