| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 0.96 inches |
| Mapikiseli | 128×64 Madotsi |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 21.74×11.175 mm |
| Saizi yePaneli | 24.7×16.6×1.3 mm |
| Ruvara | Monochrome (Chena) |
| Kupenya | 80 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvemukati |
| Chinongedzo | SPI/I²C ine waya ina |
| Basa | 1/64 |
| Nhamba yePin | 30 |
| Mutyairi weIC | SSD1315 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +85 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X096-2864KSWPG02-H30 idiki diki reOLED rakagadzirwa nemapikisheni 128x64, saizi yediagonal iri 0.96 inches chete.
Chiratidziro cheX096-2864KSWPG02-H30 128x64 OLED chine saizi ye24.7×16.6×1.3 mm uye saizi yeAA 21.74×11.175mm; chakavakirwa mukati neSSD1315 controller IC uye chinotsigira interface ye4-waya SPI/I²C.
X096-2864KSWPG02-H30 idiki COG OLED display iyo yakatetepa zvikuru; yakareruka uye inoshandisa simba shoma. Supply voltage ye logic i2.8V (VDD), uye supply voltage ye display i9V (VCC).
Simba remagetsi rine 50% checkerboard display i7.25V (yeruvara ruchena), 1/64 yekutyaira. Rakakodzera zvishandiso zvinobatwa nemaoko, zvishandiso zvinopfekwa, nezvimwewo.
Module iyi inogona kushanda patembiricha kubva pa -40℃ kusvika +85℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira pa -40℃ kusvika +85℃.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 80(min) cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.
Tichikupai skrini yedu ine simba asi diki ye128x64 dot OLED display module - tekinoroji yemazuva ano inoendesa ruzivo rwenyu rwekuona kumberi. Ne resolution ye128x64 dots, iyi OLED display module inopa kujeka kwakanaka uye kupenya, zvichikubvumidzai kuratidza zviri mukati menyu nemazvo.
Ichi chinoratidza OLED module chine hurefu hwemainji 0.96 chete, chakanakira zvishandiso zvinotakurika, tekinoroji inopfekwa, uye chero application ine nzvimbo shoma. Saizi yayo diki haikanganisi mashandiro ayo sezvo ine runyorwa runoshamisa rwezvinhu zvinobatsira mushandisi zvakanyanya.
Tekinoroji yeOLED inoshandiswa mu module iyi yekuratidzira inovandudza kusiyanisa, ichipa matema akadzika uye mavara akapfuma emifananidzo yakafanana nehupenyu. Ungave uri kuona mifananidzo yakajeka, zvinyorwa, kana zvemukati zvemultimedia, zvese zvinoratidzwa nemazvo zvinoshamisa.
Chidzitiro chidiki che128x64 dot OLED display module chine interface iri nyore kushandisa inoita kuti kufamba kuve nyore uye kushanda zviri nyore. Chinobatanidza zvakanaka nemudziyo wako kana purojekiti yako, zvichipa kugona kubata kunoenderana nefoni yako kunoita kuti kutaurirana kuve nyore uye kunakidze.
Nekuda kwekushandisa kwayo simba shoma, iyi module yeOLED display inoshandisa simba shoma uye inowedzera hupenyu hwebhatiri. Pamusoro pezvo, yakagadzirirwa kutsungirira mamiriro akasiyana-siyana ekunze, zvichiita kuti ive sarudzo yakanaka kwazvo yekushandisa mukati nekunze.
Kuisa nekubatanidza zviri nyore nekuda kwekugadzirwa kwemodule iyi uye sarudzo dzakasiyana-siyana dzekuisa. Kunyangwe uchida kutarisa kwakatwasuka kana kwakatwasuka, iyi module yeOLED display inogona kusangana nezvaunoda, zvichiita kuti ive nyore kushandisa uye inovandudza runako rwese.
Zvose pamwe chete, skrini yedu diki ye128x64 dot OLED display module isarudzo yakanaka kwazvo yekuratidza inosanganisa saizi diki nekushanda kwakanaka. Nekuratidzwa kwayo kwepamusoro-soro, mifananidzo inoyevedza uye interface iri nyore kushandisa, ndiyo sarudzo yakakwana kune chero application inoda mhando yepamusoro yemufananidzo uye mashandiro. Nakidzwa nedanho idzva rekuona zvakanaka nemamodule edu eOLED display uye vhura mikana isingaperi yepurojekiti yako inotevera.