| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.09 inch |
| Mapikiseli | Madonhwe 64×128 |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 10.86×25.58mm |
| Saizi yePaneli | 14×31.96×1.22mm |
| Ruvara | Monochrome (Chena) |
| Kupenya | 80 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvemukati |
| Chinongedzo | SPI yewaya ina |
| Basa | 1/64 |
| Nhamba yePin | 15 |
| Mutyairi weIC | SSD1312 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +85 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
N109-6428TSWYG04-H15 igirazi diki rine mukurumbira reOLED rakagadzirwa nemapikiseti 64x128, saizi yediagonal 1.09 inch, module iyi yakavakirwa mukati neSSD1312 controller IC; inotsigira interface yeSPI yewaya ina uye ine mapini gumi nemashanu.
Simba remagetsi re3V. OLED Display Module igirazi reOLED rakagadzirwa neCOG risingade chiedza chekumashure (rinozviburitsa rega); rakareruka uye rinoshandisa simba shoma.
Voltage yekugovera yelogic i2.8V (VDD), uye voltage yekugovera yekuratidzwa i7.5V (VCC). Iyo current ine 50% checkerboard display i7.4V (yeruvara ruchena), 1/64 driving duty.
N109-6428TSWYG04-H15 yakakodzera kwazvo michina inopfekwa, midziyo inobatwa nemaoko, midziyo yetekinoroji ine hungwaru, mota, midziyo yekurapa, midziyo inopfekwa, nezvimwewo.
Module yeOLED display inogona kushanda patembiricha kubva -40℃ kusvika +85℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira -40℃ kusvika +85℃.
Simudzira chigadzirwa chako izvozvi neOLED module itsva, nhamba yemuenzaniso: N109-6428TSWYG04-H15.
Nehukuru hwayo hudiki, resolution yepamusoro uye kupenya kwakanyanya, inovimbisa kuwedzera ruzivo rwekuona rwechishandiso chako.
Ungave uchigadzira zvinhu zvinopfekwa, zvishandiso zvinobatwa nemaoko kana chero chimwe chigadzirwa chemagetsi, iyi module yeOLED ndiyo sarudzo yakakwana.
Musapotsa mukana wekusimudzira zvigadzirwa zvenyu padanho rinotevera neiyi module yeOLED yemazuva ano.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 100 cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kwakaderera.
Tichiunza hunyanzvi hwedu hutsva mu tekinoroji yekuratidza - skrini diki ye1.09-inch 64 x 128 dot OLED display module. Nehukuru hwayo hudiki uye mashandiro ayo akanaka, iyi module yekuratidza yakagadzirirwa kuendesa ruzivo rwako rwekuona kunzvimbo itsva.
Iyi module yeOLED display ine resolution ye64 x 128 pixels, ichipa kujeka kwakanaka uye kujeka. Pikisi yega yega iri pachiratidziro inoburitsa chiedza chayo, zvichikonzera mavara anopenya uye matema akadzika. Ungave uri kuona mifananidzo, mavhidhiyo kana zvinyorwa, zvese zvinoratidzwa nemazvo kuti zvive nyore kuona.
Kadiki kemodhi iyi yeOLED display inoita kuti ive yakakodzera maapplication akasiyana-siyana uko nzvimbo iri shoma. Kubva pazvinhu zvinopfekwa kusvika kumidziyo yemagetsi, modhi iyi inogona kubatanidzwa zvakanaka mumagadzirirwo ezvigadzirwa zvako, zvichiwedzera hunyanzvi uye mashandiro. Chinhu chayo chakabatana chinoita kuti ive sarudzo yakakodzera kumapurojekiti anoda kutakurwa pasina kukanganisa mhando.
Kunyangwe iri diki, iyi OLED display module ine mashandiro anoshamisa. Sikirini ine mwero wepamusoro wekuzorodza uye nguva yekupindura nekukurumidza, ichivimbisa kuchinja kwakanaka pakati pemafuremu, ichibvisa kusviba kwemafambiro. Ungave uri kuskena pawebhusaiti kana kuona vhidhiyo inokurumidza, iyi display module inoramba ichishanda zvese zvaunoita, ichipa ruzivo rwakanaka uye runonakidza rwemushandisi.
Iyi module yeOLED display haingopi chete mhedzisiro yakanaka yekuona, asiwo inoshanda nesimba zvakanyanya. Hunhu hwetekinoroji yeOLED hunozvivhenekesa hunovimbisa kuti pixel yega yega inoshandisa simba chete kana zvichidikanwa, zvichiwedzera hupenyu hwebhatiri remudziyo wako. Izvi zvinoita kuti ive yakakodzera midziyo inotakurika inoda kushanda kwenguva yakareba isina kuchaja kakawanda.
Kuwedzera pakugona kwayo kuona zvinhu zvinoshamisa, iyi module yeOLED display inogona kubatanidzwa zviri nyore mu setup yako iripo. Ne interface iri nyore uye intuitive, kubatanidza module kumudziyo wako inzira iri nyore. Pamusoro pezvo, kushandira kwayo nema operating system akasiyana-siyana nema development platforms zvinoita kuti ugone kuibatanidza zviri nyore mu product ecosystem yako.
Nakidzwa neramangwana retekinoroji yekuratidzira uchishandisa skrini ye1.09-inch diki ye64 x 128 dot OLED display module. Iyi module inosanganisa mifananidzo inoyevedza, dhizaini diki uye kushanda nesimba, zvichiita kuti ive sarudzo yakakwana yepurojekiti yako inotevera itsva. Simudzira zvigadzirwa zvako neiyi module yekuratidzira yepamusoro uye uunze ruzivo rwepamusoro rwekuona kune vashandisi vako.