| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.30 inches |
| Mapikiseli | 128×64 Madotsi |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 29.42×14.7 mm |
| Saizi yePaneli | 34.5×23×1.4 mm |
| Ruvara | Chena/Bhuruu |
| Kupenya | 90 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | SPI yakaenzana/I²C/4-waya |
| Basa | 1/64 |
| Nhamba yePin | 30 |
| Mutyairi weIC | CH1116 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Huremu | 2.18 (g) |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +85 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X130-2864KSWLG01-H30 imodhi yekuratidzira ye 1.30" COG graphic OLED; yakagadzirwa nemapikiseli e128x64.
Iyi module ye1.30 OLED yakavakirwa mukati neCH1116 controller IC; inotsigira Parallel/I²C/4-wire SPI interfaces.
Module yeOLED COG yakatetepa zvikuru, ine huremu hwakareruka uye inoshandisa simba shoma, izvo zvakanaka pakushandisa zvishandiso zvinobatwa nemaoko, zvishandiso zvinopfekwa, zvishandiso zvekurapa zvakangwara, zvishandiso zvekurapa, nezvimwewo.
Voltage yekugovera yelogic i2.8V (VDD), uye voltage yekugovera yekuratidzwa i12V (VCC). Iyo current ine 50% checkerboard display i8V (yeruvara ruchena), 1/64 driving duty.
Module yeOLED display inogona kushanda patembiricha kubva -40℃ kusvika +85℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira -40℃ kusvika +85℃.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 110(MIN) cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.
Tine chigadzirwa chedu chitsva chine 1.30-inch diki OLED display module screen. Iyi module yedisplay yakamanikana uye inoshanda zvakasiyana-siyana yakagadzirirwa kupa ruzivo rwepamusoro-soro rwekuona kune akasiyana maapplication. Resolution yemadotsi e128x64 inopa mifananidzo yakajeka uye yakajeka uye zvinyorwa, zvichiita kuti zvive nyore kuverenga.
Tekinoroji yeOLED inoshandiswa mu module iyi yekuratidza ine mabhenefiti akati wandei pane masikirini eLCD echinyakare. Mapikiseli anozvivhenekesa ega anopa mavara anopenya uye mwero wakadzika wedema, zvichikonzera kusiyana kukuru uye kushanda kwakanaka kwekuona. Pamusoro pezvo, sikirini yeOLED ine kona yakafara yekuona, zvichibvumira vashandisi kuona zviri mukati zvakajeka kubva kumakona akasiyana.
Iyi module diki yekuratidza zvinhu ine dhizaini diki yakakodzera kubatanidzwa munzvimbo dzine nzvimbo shoma. Iyo fomati diki inoita kuti ive yakakodzera zvishandiso zvinopfekwa, zvigadzirwa zvemagetsi zvinotakurika uye zvishandiso zvinobatwa nemaoko. Kugadzirwa kwayo kwakareruka kunoita kuti kuiswa kuve nyore pasina kuwedzera huwandu husina basa.
Module iyi inobatanidza madhiraivha epamusoro uye macontroller kuti ishande zvakanaka nemasisitimu akasiyana-siyana emagetsi. Inogona kubatanidzwa zviri nyore kune microcontroller, motherboard kana chero chimwe chishandiso chedhijitari kuburikidza nemainterface akajairwa. Dhizaini iri nyore kushandisa uye magwaro akapfuma zvinoita kuti kubatanidzwa kuve nyore kune nyanzvi nevasina ruzivo rwakawanda.
Iyi module yeOLED display inoshandisa simba shoma uye inochengetedza simba, ichivimbisa kuti midziyo inotakurika inogara kwenguva refu. Iyi ficha, pamwe chete nekuonekwa kwayo kwakanaka munzvimbo dzemukati nedzekunze, inoita kuti ive mhinduro yakanaka kune mashandisirwo anoshandisa bhatiri.
Pamusoro pemhando yepamusoro yekuratidzwa, module iyi inopawo kugara kwenguva refu. Yakagadzirwa kuti igare mumamiriro ezvinhu akaomarara, inodzivirira kuvhunduka uye kudedera kuitira kuti ishande zvakanaka kunyangwe munzvimbo dzakaomarara.
Ungave uri kugadzira mawachi akangwara, zvishandiso zvinobatwa nemaoko, kana chero chimwe chigadzirwa chemagetsi chinoda skrini yemhando yepamusoro, skrini yeOLED module diki ye1.30" ndiyo sarudzo yakakwana. Kushanda kwayo kwakanaka, saizi shoma, uye kusimba kunoita kuti ive yakakodzera mhinduro dzinoshanda zvakasiyana-siyana dzemapurogiramu akasiyana-siyana. Simudzira skrini yechigadzirwa chako izvozvi uye upe ruzivo rwakawedzerwa rwemushandisi nemamodule edu epamusoro eOLED display.