| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 0.96 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 80×160 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 10.8×21.7 mm |
| Saizi yePaneli | 13.5×27.95×1.5 mm |
| Ruvara | 65K |
| Kupenya | 400(Min)cd/m² |
| Chinongedzo | SPI / MCU |
| Nhamba yePin | 13 |
| Mutyairi weIC | ST7735S |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | LED 1 ine machipisi machena |
| Voltage | -0.3~4.6 V |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
N096-1608TBBIG11-H13 imodhi ye IPS small TFT LCD display ye 0.96-inch iyo ichachinja ruzivo rwako rwekuona. Modhi yeTFT display ine resolution ye 80 x 160 pixels uye yakagadzirirwa kupa mifananidzo yakajeka uye yakajeka.
Module yekuratidzwa yakavakirwa mukati neST7735S controller IC uye inotsigira interface yeSPI ine waya ina kuti ive nechokwadi chekuti kutaurirana kwakanaka uye kwakasununguka pakati pechiratidziro nechishandiso kuri nyore. Voltage yakawanda (VDD) kubva pa2.5V kusvika 3.3V inoita kuti ienderane nehurongwa hwemagetsi hwakasiyana-siyana, zvichipa kuchinjika uye nyore kushandisa.
Chimwe chezvinhu zvinoshamisa zvechiratidziro ichi che 0.96-inch TFT LCD ipaneru yacho ye IPS (In-Plane Switching) yakavakirwa mukati. Iyi tekinoroji inopa kona yakafara yekuona kubva kuruboshwe: 80 / kurudyi: 80 / kumusoro: 80 / pasi: 80 degrees (zvakajairika), zvichibvumira vashandisi kunakidzwa nemifananidzo yakajeka uye yakajeka kubva kumativi ese. Ungave uri kuona mavhidhiyo, kuona mapikicha kana kutamba mitambo, chiratidziro ichi chinovimbisa ruzivo rwekuona rwakanaka.
Iine kupenya kwemodule ye400 cd/m² uye chiyero chekuenzanisa che800, iyi TFT LCD display module inopa mavara akapfuma uye anochinja-chinja kuti zviri mukati mako zvive zvipenyu. Kunyangwe uchiishandisa kumaindasitiri, zvigadzirwa zvemagetsi kana zvinopfekwa, iyi display inovimbisa kunaka kwemufananidzo.
N096-1608TBBIG11-H13 yakakodzera kushandiswa senge zvishandiso zvinopfekwa, zvishandiso zvekurapa, E-Cigarette. Tembiricha yekushanda yemodule iyi ndeye -20 ℃ kusvika 70 ℃, uye tembiricha yekuchengetera iri -30 ℃ kusvika 80 ℃.