| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.53 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 360×360 |
| Ona Nzira | Maonero Ese |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 38.16×38.16 mm |
| Saizi yePaneli | 40.46×41.96×2.16mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 262K |
| Kupenya | 400 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | QSPI |
| Nhamba yePin | 16 |
| Mutyairi weIC | ST77916 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | LED ine machipisi matatu machena |
| Voltage | 2.4~3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
N150-3636KTWIG01-C16 iTFT-LCD Module ine skrini yakatenderera ye 1.53-inch diagonal uye resolution ye 360 * 360 pixels. Iyi skrini yeLCD yakatenderera inoshandisa QSPI panel, ine mabhenefiti e contrast yakakwira, background nhema yakazara kana display kana pixel yadzimwa, uye makona ekuona akafara eKuruboshwe: 80 / Kurudyi: 80 / Kumusoro: 80 / Kudzika: 80 degrees (zvakajairika), 1500: 1 contrast ratio (zvakajairika), 400 cd/m² brightness (zvakajairika), uye pamusoro pegirazi rinodzivirira glare.
Module iyi yakavakirwa mukati ne ST77916 driver IC inogona kutsigira kuburikidza neQSPI interfaces. Voltage yeLCM inotangira pa2.4V kusvika pa3.3V, kukosha kwayo kwakajairika kwe2.8V. Module iyi yakakodzera michina midiki, michina inopfekwa, zvigadzirwa zvemagetsi zvepamba, zvigadzirwa zvichena, masisitimu evhidhiyo, zvishandiso zvekurapa, nezvimwewo. Inogona kushanda patembiricha iri pakati pe -20℃ kusvika + 70℃ uye tembiricha yekuchengetedza iri pakati pe -30℃ kusvika + 80℃.
Kuratidzwa kwakasiyana-siyana: Kusanganisira Monochrome OLED, TFT, CTP;
Mhinduro dzekuratidza: Kusanganisira kugadzira maturusi, FPC yakagadziriswa, backlight nehukuru; Rutsigiro rwehunyanzvi uye dhizaini-mukati
Kunzwisisa kwakadzama uye kwakazara kwezvishandiso zvekupedzisira;
Kuongorora mutengo uye zvakanakira mashandiro emhando dzakasiyana dzezviratidziro;
Tsananguro uye kushandira pamwe nevatengi kuti vasarudze tekinoroji yekuratidza yakakodzera;
Kushanda pakuvandudza nguva dzose matekinoroji ekugadzirisa, mhando yechigadzirwa, kuchengetedza mari, purogiramu yekutumira, nezvimwewo.
Mubvunzo: 1. Ndingawana odha yemuenzaniso here?
A: Ehe, tinogamuchira kuraira kwemuenzaniso kuti tiedze uye titarise mhando.
Mubvunzo: 2. Ndeipi nguva yekutungamira yemuenzaniso?
A: Sampuro yazvino inoda mazuva 1-3, sampuro yakagadzirirwa inoda mazuva 15-20.
Mubvunzo: 3. Une muganho weMOQ here?
A: MOQ yedu i1PCS.
Q: 4. Waranti yacho yakareba sei?
A: Mwedzi gumi nemiviri.
Mubvunzo: 5. Ndeipi express yaunowanzo shandisa kutumira masampuli?
A: Tinowanzo tumira sampuro neDHL, UPS, FedEx kana SF. Zvinotora mazuva mashanu kusvika manomwe kuti zvisvike.
Mubvunzo: 6. Ndeipi nguva yekubhadhara inogamuchirika kwauri?
A: Nguva yedu yekubhadhara inowanzo kuve T/T. Zvimwe zvinogona kutaurwa.