N072-0616TBBIG45-H10 iTFT-LCD Module ine skrini yakatenderera ye 0.72-inch diagonal uye resolution ye 60 * 160 pixels. Iyi skrini yeLCD yakatenderera inoshandisa SPI panel, ine mabhenefiti e contrast yakakwira, background nhema yakazara kana display kana pixel yadzimwa, uye angles dzakafara dzekutarisa dzeKuruboshwe: 80 / Right: 80 / Up: 80 / Down: 80 degrees (yakajairika), 1500: 1 contrast ratio (yakajairika), 350 cd/m² brightness (yakajairika), uye pamusoro pegirazi rinodzivirira glare.
Module iyi yakavakirwa mukati neGC9D01 driver IC inogona kutsigira kuburikidza neSPI interfaces. Voltage yemagetsi yeLCD inobva pa2.5V kusvika pa3.3V, kukosha kwakajairika kwe2.8V. Module iyi yakakodzera michina midiki, michina inopfekwa, zvigadzirwa zvemagetsi zvepamba, zvigadzirwa zvichena, masisitimu evhidhiyo, zvishandiso zvekurapa, nezvimwewo. Inogona kushanda patembiricha kubva pa -20℃ kusvika +60℃ uye tembiricha yekuchengetedza kubva pa -30℃ kusvika +80℃.
| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Bzita reRandi | WISEVISION |
| Sizere | 0.72inchi |
| Mapikiseli | 60×160 Madonhwe |
| Ona Nzira | Maonero Ese |
| Nzvimbo Inoshanda (A).A) | 6.41*17.09mm |
| Saizi yePaneli | 8.52(H) x 21.695(V) x1.47(D)mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | SPI |
| Nhamba yePin | 10 |
| Mutyairi weIC | GC9D01 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 1 LED CHENA |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Huremu | 1.1 |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +60 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
Kuratidzwa kwakasiyana-siyana: Kusanganisira Monochrome OLED, TFT, CTP;
Mhinduro dzekuratidza: Kusanganisira kugadzira maturusi, FPC yakagadziriswa, backlight nehukuru; Rutsigiro rwehunyanzvi uye dhizaini-mukati
Kunzwisisa kwakadzama uye kwakazara kwezvishandiso zvekupedzisira;
Kuongorora mutengo uye zvakanakira mashandiro emhando dzakasiyana dzezviratidziro;
Tsananguro uye kushandira pamwe nevatengi kuti vasarudze tekinoroji yekuratidza yakakodzera;
Kushanda pakuvandudza nguva dzose matekinoroji ekugadzirisa, mhando yechigadzirwa, kuchengetedza mari, purogiramu yekutumira, nezvimwewo.
Mubvunzo: 1. Ndingawana odha yemuenzaniso here?
A: Ehe, tinogamuchira kuraira kwemuenzaniso kuti tiedze uye titarise mhando.
Mubvunzo: 2. Ndeipi nguva yekutungamira yemuenzaniso?
A: Sampuro yazvino inoda mazuva 1-3, sampuro yakagadzirirwa inoda mazuva 15-20.
Mubvunzo: 3. Une muganho weMOQ here?
A: MOQ yedu i1PCS.
Q: 4. Waranti yacho yakareba sei?
A: Mwedzi gumi nemiviri.
Mubvunzo: 5. Ndeipi express yaunowanzo shandisa kutumira masampuli?
A: Tinowanzo tumira sampuro neDHL, UPS, FedEx kana SF. Zvinotora mazuva mashanu kusvika manomwe kuti zvisvike.
Mubvunzo: 6. Ndeipi nguva yekubhadhara inogamuchirika kwauri?
A: Nguva yedu yekubhadhara inowanzo kuve T/T. Zvimwe zvinogona kutaurwa.