| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.33 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 240×240 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 23.4×23.4 mm |
| Saizi yePaneli | 26.16×29.22×1.5 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 65K |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | SPI / MCU |
| Nhamba yePin | 12 |
| Mutyairi weIC | ST7789V3 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | LED mbiri dzine machipisi machena |
| Voltage | 2.4~3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 iTFT-LCD Module ine skrini ye 1.33-inch diagonal square uye resolution ye 240x240 pixels.
Sikirini iyi yeLCD ine sikweya inoshandisa IPS panel, ine mabhenefiti ekuenzanisa kwakakwirira, kumashure kwakasviba kana chiratidziro kana pixel yadzimwa, uye ma angle akafara ekuona ekuruboshwe:80 / Kurudyi:80 / Kumusoro:80 / Kudzika:80 degrees (zvakajairika), chiyero chekuenzanisa che800:1 (zvakajairika), kupenya kwe350 cd/m² (zvakajairika), uye pamusoro pegirazi rinodzivirira kupenya.
Module iyi yakavakirwa mukati ne ST7789V3 driver IC inogona kutsigira kuburikidza neSPI interfaces.
Voltage yemagetsi yeLCM inobva pa2.4V kusvika pa3.3V, kukosha kwakajairika kwe2.8V. Module yekuratidzwa yakakodzera zvishandiso zvidiki, zvishandiso zvinopfekwa, zvigadzirwa zvemagetsi zvepamba, zvigadzirwa zvichena, masisitimu evhidhiyo, zvishandiso zvekurapa, nezvimwewo.
Inogona kushanda patembiricha iri pakati pe -20℃ kusvika + 70℃ uye tembiricha yekuchengetedza iri pakati pe -30℃ kusvika + 80℃.
①Kunzwisisa kwakadzama uye kwakazara kwezvishandiso zvekupedzisira;
②Kuongorora mutengo uye zvakanakira mashandiro emhando dzakasiyana dzezviratidziro;
③Tsananguro uye kushandira pamwe nevatengi kuti vasarudze tekinoroji yekuratidza yakakodzera;
④Kushanda pakuvandudza nguva dzose matekinoroji ekugadzirisa, mhando yechigadzirwa, kuchengetedza mari, purogiramu yekutumira, nezvimwewo.