| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.46 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 80×160 |
| Ona Nzira | Ongororo YOSE |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 16.18×32.35 mm |
| Saizi yePaneli | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 65 K |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | 4 Line SPI |
| Nhamba yePin | 13 |
| Mutyairi weIC | GC9107 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 3 LED CHENA |
| Voltage | -0.3~4.6 V |
| Huremu | 1.1 |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
Iyo N146-0816KTBPG41-H13 imodhi ye IPS TFT-LCD ye 1.46-inch ine resolution ye 80x160 pixels. Ichishandisa tekinoroji ye IPS (In-Plane Switching) ine wide-viewing-angle, inopa mhando yemufananidzo yakafanana pamakona ekuona e 80 degrees (kuruboshwe/kurudyi/kumusoro/pasi), ichipa mavara akajeka, akazara, uye echisikigo.
Chiratidziro ichi chinotsigira ma interfaces akawanda (SPI, MCU, RGB) ekubatanidza zviri nyore. Nechiedza chakakwirira che350 cd/m², chinoita kuti chionekwe zvakanaka kunyangwe kana chiedza chakajeka chiri mukati. Kushanda zvakanaka kunotungamirirwa ne *higher **GC9107 driver IC**, zvichivimbisa kushanda zvakanaka uye kwakanaka.
Magadzirirwo Akakosha:
Kusiyana kweChiyero: 800:1
Chiyero cheAspect: 3:4 (Chakajairika)
Analog Supply Voltage: -0.3V kusvika 4.6V (2.8V Zvakajairika)
Tembiricha Yekushanda: -20°C kusvika +70°C
Kupisa Kwekuchengetedza: -30°C kusvika +80°C