| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 2.89 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 167×42 |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 71.446×13.98 mm |
| Saizi yePaneli | 75.44×24.4×2.03 mm |
| Ruvara | Chena |
| Kupenya | 80 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | 8-bit 68XX/80XX Parallel, 4-waya SPI |
| Basa | 1/42 |
| Nhamba yePin | 24 |
| Mutyairi weIC | SSD1322 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +85 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 igirazi re 2.89” COG Graphic OLED, rakagadzirwa ne resolution ye 167×42 pixels.
Iyi module yeOLED display ine saizi ye outline ye75.44×24.4×2.03 mm uye saizi yeAA 71.446×13.98 mm; Iyi module yakavakirwa mukati neSSD1322 controller IC; inogona kutsigirwa parallel, 4-line SPI, uye I²C interfaces; supply voltage ye logic i3.0V (yakajairika), 1/42 driving duty.
N289-6742ASWAG01-C24 igirazi reCOG structure OLED, iyi module yeOLED yakakodzera maapplication epamba akangwara, midziyo inobatwa nemaoko, midziyo yetekinoroji ine hungwaru, mota, Instrumentation, midziyo yekurapa, nezvimwewo.
Module yeOLED inogona kushanda patembiricha kubva -40℃ kusvika +85℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira -40℃ kusvika +85℃.
Pamwe chete, N289-6742ASWAG01-C24 OLED panel inochinja-chinja mutambo unoendesa ruzivo rwechiratidziro padanho idzva.
Nehukuru hwayo hudiki, resolution yepamusoro, uye kupenya kwakanyanya, iyi OLED panel yakakodzera maapplication akasiyana-siyana, anosanganisira mafoni, mapiritsi, makamera edhijitari, nezvimwewo.
Wedzera mifananidzo yako uye ita kuti zviri mukati mako zvive zvipenyu nepaneru yeN289-6742ASWAG01-C24 OLED.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 90 cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.