| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.92 inchi |
| Mapikiseli | 128×160 Madotsi |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 28.908×39.34 mm |
| Saizi yePaneli | 34.5×48.8×1.4 mm |
| Ruvara | Chena |
| Kupenya | 80 maCD/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | SPI yakaenzana/I²C/4-waya |
| Basa | 1/128 |
| Nhamba yePin | 31 |
| Mutyairi weIC | CH1127 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X192-2860KSWDG02-C31 imodhi yekuratidza ye160x128 COG graphic OLED ine saizi yediagonal ye 1.92 inches. Iyi modhi yekuratidza yeOLED ine saizi ye outline ye 34.5×48.8×1.4 mm uye saizi yeAA 28.908×39.34 mm; yakavakirwa mukati ne CH1127 controller IC, inotsigira parallel interfaces, I²C, uye 4-wire SPI serial interfaces. Supply voltage ye logic i 3V, supply voltage ye display i 12V.
Iyi module yeOLED yakakodzera maapplication ekurapa, maapplication epamba akangwara, masisitimu ekuvaka akangwara, zvishandiso zvinobatwa nemaoko, zvinopfekwa zvakangwara, nezvimwewo. Inogona kushanda patembiricha iri pakati pe -40℃ kusvika +70℃; tembiricha yayo yekuchengetedza iri pakati pe -40℃ kusvika +85℃
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 270 cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.
Tichiunza hunyanzvi hwedu hutsva, skrini ye 1.92-inch diki ye 128x160 dot OLED display module. Iyi module yedhisplay yemhando yepamusoro ine saizi diki uye resolution yepamusoro inoita kuti ive sarudzo yakakwana yemidziyo yakasiyana-siyana yemagetsi.
Nehurefu hwemainji 1.92 chete, module yeOLED display yakagadzirirwa kubatanidzwa zvakanaka mumidziyo inotakurika, mawachi akangwara, matracker ekurovedza muviri nezvimwe zvishandiso zvemagetsi zvidiki. Pasinei nehukuru hwayo hukuru, inopa mifananidzo yakajeka ine resolution yepamusoro ye128x160 dots. Ita shuwa kuti vashandisi vanogona kunakidzwa nemavara anopenya, mifananidzo yakajeka, uye mifananidzo yakatsetseka pamidziyo yavo.
Module yekuratidzwa iyi ine tekinoroji yeOLED (organic light-emitting diode), iyo inopa mabhenefiti akati wandei pane masikirini eLCD echinyakare. Masikirini eOLED anopa musiyano uri nani, maangle akafara ekuona, uye nguva yekupindura nekukurumidza. Izvi zvinoreva kuti vashandisi vanogona kutarisira kushanda zvakanaka kwekuona munzvimbo dzakajeka uye dzisina kujeka uye munzvimbo dzakasiyana-siyana dzekuona.
Pamusoro pezvo, tekinoroji yeOLED inogonesa mamodule ekuratidza akatetepa uye akareruka, zvichiita kuti ive yakakodzera michina inotakurika. Dhizaini yayo isingadyi simba yakawanda inoita kuti ishandise simba shoma pane LCD screen, zvichibatsira kuwedzera hupenyu hwebhatiri remidziyo yemagetsi. Iyi ficha inobatsira zvikuru michina yakagadzirirwa kushandiswa kwenguva yakareba pasina kuchaja nguva nenguva.
Kuwedzera pakugona kwayo kuona zvinhu zvinoshamisa, skrini ye1.92-inch small 128x160 dot OLED display module inewo zvinhu zviri nyore kushandisa. Inotsigira sarudzo dzakawanda dzeinterface, dzinosanganisira SPI (Serial Peripheral Interface) uye I2C (Inter Integrated Circuit), zvichipa mukana wekubatanidza nekubatanidza module iyi muzvishandiso zvemagetsi zvakasiyana.
Kuti zvive nyore kushandisa, module yekuratidzwa yakagadzirwa neinterface iri nyore inoita kuti zvive nyore kufamba uye kutaurirana nemudziyo. Saizi yayo diki inoita kuti ikwanise kusanganiswa zvakanaka mumhando dzakasiyana-siyana dzemagadzirirwo pasina kukanganisa mashandiro kana runako rwese.
Muchidimbu, sikirini ye1.92-inch small 128x160 dot OLED display module isarudzo yakakwana yemidziyo yemagetsi inoda sikirini diki ine resolution yepamusoro. Saizi yayo diki, kugona kwayo kuona kunoshamisa uye maficha ari nyore kushandisa zvinoita kuti ive mhinduro yakanakisisa kune vagadziri nevagadziri kuti vaone kunaka kwetekinoroji yeOLED neiyi module yekuratidzira yemazuva ano.