| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.30 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 64×128 |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 14.7×29.42 mm |
| Saizi yePaneli | 17.1×35.8×1.43 mm |
| Ruvara | Chena/Bhuruu |
| Kupenya | 100 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | I²C/4-waya SPI |
| Basa | 1/128 |
| Nhamba yePin | 13 |
| Mutyairi weIC | SSD1312 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X130-6428TSWWG01-H13 igirazi reOLED re 1.30 inch rine chimiro cheCOG; rakagadzirwa ne resolution ye 64x128 pixels.
Chiratidziro cheOLED chine saizi ye17.1×35.8×1.43 mm uye saizi yeAA 14.7×29.42 mm;
Module iyi yakavakirwa mukati neSSD1312 controller IC; inotsigira 4-Wire SPI, /I²C interface, supply voltage yeLogic 3V (yakajairika), uye supply voltage yekuratidzwa i12V. 1/128 driving duty.
X130-6428TSWWG01-H13 imodhi yeCOG structure OLED display yakareruka, ine simba shoma, uye yakatetepa.
Yakakodzera zvishandiso zvemita, maapplication ekumba, zvemari-POS, zvishandiso zvinobatwa nemaoko, zvishandiso zvetekinoroji zvine hungwaru, mota, zvishandiso zvekurapa, nezvimwewo.
Module yeOLED inogona kushanda patembiricha kubva -40℃ kusvika +70℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira pa -40℃ kusvika +85℃.
Kazhinji, module yedu yeOLED (Model X130-6428TSWWG01-H13) ndiyo sarudzo yakakwana kune vagadziri nevagadziri vari kutsvaga mhinduro dzekuratidzira dzakatetepa uye dzine resolution yepamusoro.
Nekugadzirwa kwayo kwakanaka, kupenya kwakanaka uye sarudzo dzakasiyana-siyana dzekushandisa, iyi OLED panel yakakodzera mashandisirwo akasiyana-siyana.
Tenda kuti hunyanzvi hwedu muhunyanzvi hweOLED huchakupa ruzivo rwekuona rwunokubatsira zvikuru.
Sarudza mamodule edu eOLED uye vhura mikana isingaperi yeiyi tekinoroji yepamusoro yekuratidzwa.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 160 cd/m²;
4. Chiyero chemhando yepamusoro (Dark Room): 10000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.
Tichiunza hunyanzvi hwedu hutsva: skrini yeOLED module diki ye 1.30-inch. Iyi skrini diki, ine resolution yepamusoro yakagadzirirwa kupa ruzivo rwepamusoro rwekuona kune akasiyana maapplication.
Saizi yechidzitiro cheOLED module iyi inongova 1.30 inches chete. Kunyangwe saizi yacho iri diki, kunaka kwayo hakuna kuchinjwa zvachose. Ne resolution ye64 x 128 dots, inopa mifananidzo yakajeka uye mavara anopenya, zvichiita kuti ive yakakwana kune chero purojekiti inoda skrini inoyevedza.
Tekinoroji yeOLED inoshandiswa mumodule iyi inoita kuti pave nekusiyana kukuru, zvichiita kuti pave nematema akadzika uye machena akajeka, zvichikonzera kuumbwa kwemavara akanaka uye kujeka kwakawedzerwa. Kunyangwe uri kugadzira mudziyo unopfekwa kana kuti chiratidziro cheruzivo chidiki, skrini iyi ichapa ruzivo rwekuona rwakanaka.
Chimwe chezvakanakira zvikuru zveOLED displays ndechekuti dzinochinjika, uye module iyi haina musiyano. Dhizaini yayo yakatetepa uye yakareruka inoita kuti ikwanise kuchinjika kune zvakasiyana-siyana zvemaumbirwo, zvichibvumira kubatanidzwa zvakanaka muzvigadzirwa zvako. Kunyangwe uchida sikirini yefoni, wachi yakangwara, kana kunyange chishandiso chekurapa, module iyi yeOLED display inokodzera zvakakwana.
Pamusoro pekuona zvakanaka uye kuchinjika, module iyi inopa kona yakafara yekuona, ichivimbisa kuti chiratidziro chinoramba chakapinza uye chakajeka kana chikaonekwa kubva kumativi akasiyana. Chinhu ichi chakakosha zvikuru kumapurogiramu ane vashandisi vakawanda kana kana kuonekwa kubva kumativi ese kuchikosha.
Pamusoro pezvo, iyi module yeOLED display inogara kwenguva refu. Nekushandisa kwayo simba shoma uye kugara kwenguva refu, yakagadzirirwa kushanda kwenguva refu, zvichiita kuti ive yakakodzera mapurojekiti anoda kushanda nguva dzose.
Muchidimbu, sikirini yedu diki yeOLED ye 1.30-inch inosanganisa kunaka kwekuona, kuchinjika uye kugara kwenguva refu, zvichiita kuti ive yakakodzera mashandisirwo akasiyana-siyana. Hukuru hwayo hudiki uye resolution yepamusoro zvichavandudza chero purojekiti, nepo kona yayo yekuona yakafara ichivimbisa kuratidzwa kwakanaka. Kuonekwa kubva pamaonero akasiyana. Simudzira zvigadzirwa zvako netekinoroji yedu yeOLED yemazuva ano uye fadza vashandisi vako nemifananidzo inoshamisa.