| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.32 inches |
| Mapikiseli | 128×96 Madotsi |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 26.86×20.14 mm |
| Saizi yePaneli | 32.5×29.2×1.61 mm |
| Ruvara | Chena |
| Kupenya | 80 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | SPI yakaenzana/I²C/4-waya |
| Basa | 1/96 |
| Nhamba yePin | 25 |
| Mutyairi weIC | SSD1327 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
Tichiunza N132-2896GSWHG01-H25, module yeCOG structure OLED display module yemazuva ano inosanganisa dhizaini yakareruka, kushandiswa kwesimba shoma uye profile yakatetepa zvakanyanya. Chiratidziro ichi chine 1.32 inches uye chine resolution yepixel ye128×96 dots, ichipa mifananidzo yakajeka yemhando dzakasiyana dzemashandisirwo. Module iyi ine saizi diki ye32.5×29.2×1.61 mm, zvichiita kuti ive yakakodzera michina ine nzvimbo shoma.
Chimwe chezvinhu zvinoshamisa zveOLED module iyi kupenya kwayo kwakanaka. Chiratidziro ichi chine kupenya kushoma kwe100 cd/m², zvichiita kuti chionekwe zvakanaka kunyangwe munzvimbo dzakapenya. Kunyangwe uchichishandisa pamidziyo yemidziyo, maapplication epamba, maPOS emari, midziyo inobatwa nemaoko, midziyo yetekinoroji yakangwara, midziyo yekurapa, nezvimwewo, module iyi ichapa mushandisi interface yakajeka uye yakajeka.
Iyo N132-2896GSWHG01-H25 yakagadzirirwa kushanda mumamiriro akasiyana-siyana uye inoshanda zvakanaka mumamiriro ekunze ekudziya kubva -40°C kusvika +70°C. Pamusoro pezvo, tembiricha yayo yekuchengetedza iri -40℃ kusvika +85℃, zvichiita kuti ishande zvakanaka kunyangwe munzvimbo dzakanyanya kuoma. Izvi zvinoita kuti ive yakakodzera kune zvishandiso zvinoda kugadzikana uye kugara kwenguva refu, zvichikupa rugare rwepfungwa rwekuti michina yako ichashanda zvakanaka mumamiriro ese ezvinhu.
①Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
②Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
③Kupenya Kwakanyanya: 100 cd/m²;
④Chiyero chemhando yepamusoro (Dark Room): 10000:1;
⑤Kumhanya kwakanyanya kwekupindura (<2μS);
⑥Kupisa Kwakawanda Kwekushanda
⑦Kushandiswa kwesimba kushoma;