| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.45 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 60 x 160 |
| Ona Nzira | 12:00 |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 13.104 x 34.944 mm |
| Saizi yePaneli | 15.4×39.69×2.1 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 65 K |
| Kupenya | 300 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | 4 Line SPI |
| Nhamba yePin | 13 |
| Mutyairi weIC | GC9107 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 1 LED CHENA |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Huremu | 1.1g |
| Tembiricha yekushanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
Heino ongororo yehunyanzvi yakagadziriswa nehunyanzvi:
N145-0616KTBIG41-H13 Nhoroondo yeUnyanzvi
Module ye 1.45-inch IPS TFT-LCD ine resolution ye 60×160 pixel, yakagadzirwa kuti ishandiswe zvakasiyana-siyana. Iine SPI interface inoenderana, iyi skrini inoita kuti ibatane zviri nyore mumasisitimu akasiyana-siyana emagetsi. Iine 300 cd/m² brightness output, inoita kuti ionekwe zvakanaka kunyangwe muchiedza chezuva kana munzvimbo dzine chiedza chakawanda.
Magadzirirwo Epakati:
Kudzora Kwepamusoro: GC9107 driver IC yekugadzirisa masaini zvakanaka
Kuona Maonero
Makona ekuona akaenzana ne50° (L/R/U/D) kuburikidza netekinoroji yeIPS
800:1 contrast ratio yekuwedzera kujeka kwehudzamu
3:4 aspect ratio (yakajairwa marongero)
Zvinodiwa Nesimba: 2.5V-3.3V analog supply (2.8V yakajairika)
Zvinhu Zvinoshanda:
Kunaka Kwekuona: Kuzara kwemavara echisikigo ane 16.7M chromatic output
Kutsungirira Kwezvakatipoteredza:
Nzvimbo yekushanda: -20℃ kusvika +70℃
Kushivirira kwekuchengetedza: -30℃ kusvika +80℃
Kushanda Nesimba: Dhizaini yemagetsi mashoma ekushandisa magetsi anonyanya kushanda
Zvakanakira Zvikuru:
1. Kushanda zvakanaka kunokwanisa kuverengwa nezuva neIPS layer inorwisa kupenya
2. Kuvakwa kwakasimba kuti zvinhu zvirambe zvakavimbika muindasitiri
3. Kushandiswa kweprotocol yeSPI yakapfava
4. Kushanda zvakanaka kwekupisa mumamiriro ezvinhu akaipisisa
Yakanakira:
- Zviratidziro zvemadhibhodhi emotokari
- Zvishandiso zveIoT zvinoda kuonekwa kwekunze
- Nzvimbo dzekushandisa zvekurapa
- Zviteshi zvemaoko zvakasimba