| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.47 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 172×320 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Saizi yePaneli | 19.75 x 36.86 x1.56 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 65 K |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | QSP/MCU |
| Nhamba yePin | 8 |
| Mutyairi weIC | GC9307 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 3 LED CHENA |
| Voltage | -0.3~4.6 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
Iyo N147-1732THWIG49-C08 imodhi ye IPS TFT-LCD ye 1.47-inch ine resolution yepamusoro ye 172x320 pixels. Yakashongedzerwa ne IPS (In-Plane Switching) tekinoroji ine wide-viewing-angle, inopa mifananidzo yakafanana, yemhando yepamusoro ine mavara akajeka, akazara, uye echisikigo pamakona ekuona e 80 degrees (kuruboshwe/kurudyi/kumusoro/pasi).
Chiratidziro ichi chinotsigira ma interfaces akawanda, kusanganisira SPI, ekubatanidza masisitimu anochinjika. Kupenya kwayo kwakanyanya kwe350 cd/m² kunoita kuti ionekwe zvakanaka kunyangwe muchiedza chakajeka. Kushanda zvakanaka kunotungamirirwa ne GC9307 driver IC yepamusoro, zvichiita kuti ishande zvakanaka uye zvakanaka.
Magadzirirwo Akakosha:
Kusiyana kweChiyero: 1500:1
Chiyero cheAspect: 3:4 (Chakajairika)
Analog Supply Voltage: -0.3V kusvika 4.6V (2.8V Zvakajairika)
Tembiricha yekushanda: -20°C kusvika +70°C
Kupisa Kwekuchengetedza: -30°C kusvika +80°C