| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.12 inchi |
| Mapikiseli | Madonhwe 50×160 |
| Ona Nzira | ZVINHU ZVOSE |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 8.49×27.17 mm |
| Saizi yePaneli | 10.8×32.18×2.11 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 65K |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | 4 Line SPI |
| Nhamba yePin | 13 |
| Mutyairi weIC | GC9D01 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 1 LED CHENA |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Huremu | 1.1 |
| Tembiricha yekushanda | -20 ~ +60 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
Heino vhezheni yakagadziridzwa yetsananguro yehunyanzvi:
Iyo N112-0516KTBIG41-H13 imodhi diki yeIPS TFT-LCD ine resolution ye50×160 pixel. Yakagadzirirwa mashandisirwo akasiyana-siyana, inotsigira ma protocol akawanda e interface anosanganisira SPI, MCU, uye RGB interfaces, zvichiita kuti ishande zvakanaka muma electronic system akasiyana-siyana. Nekupenya kwakanyanya kwe350 cd/m², skrini iyi inochengetedza kuoneka kwakanaka kunyangwe mumamiriro ekunze ane mwenje wakasimba.
Zvinodiwa zvikuru zvinosanganisira:
- Advanced GC9D01 driver IC kuti ishande zvakanaka
- Makona ekuona akafara (70° L/R/U/D) anogoneswa netekinoroji yeIPS
- Chiyero chekuenzanisa chakavandudzwa che1000:1
- 3:4 aspect ratio (yakajairwa configuration)
- Analog supply voltage range: 2.5V-3.3V (zita rekuti 2.8V)
Panel yeIPS inopa kuburitsa mavara emhando yepamusoro ane saturation yechisikigo uye wide chromatic spectrum. Yakagadzirwa kuti igare kwenguva refu, module iyi inoshanda mukati mekupisa kwe -20℃ kusvika +60℃ uye inogona kutsungirira mamiriro ekuchengetedza kubva -30℃ kusvika +80℃.
Zvinhu zvinozivikanwa:
- Hunhu hwemufananidzo hunoenderana nehupenyu hwese nemavara akasiyana-siyana
- Kuchinjika kwakasimba kwezvakatipoteredza
- Dhizaini inoshanda zvakanaka ine zvinodiwa nemagetsi mashoma
- Kushanda kwakagadzikana mukusiyana kwekupisa
Kusanganiswa uku kwehunyanzvi hwekugadzira kunoita kuti N112-0516KTBIG41-H13 ive yakakodzera zvakanyanya kumashandisirwo anoda kushanda kwakavimbika mumamiriro ezvinhu akaomarara, kusanganisira kudzora maindasitiri, midziyo inotakurika, uye midziyo yekunze.