| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.08 inches |
| Mapikiseli | 128×220 Madotsi |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 13.82×23.76 mm |
| Saizi yePaneli | 16.12×29.76×1.52 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 65K |
| Kupenya | 300 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | SPI / MCU |
| Nhamba yePin | 13 |
| Mutyairi weIC | GC9A01 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | LED 1 ine machipisi machena |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Huremu | 1.2 g |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13 imodhi diki ine 1.08-inch IPS wide-angle TFT-LCD display. Iyi panel diki ine resolution ye128×220 pixels, yakavakirwa mukati meGC9A01 controller IC, inotsigira 4-wire SPI interface, supply voltage (VDD) range ye2.5V~3.3V, modhi inopenya ye300 cd/m², uye contrast ye800.
Chimwe chezvinhu zvinonyanya kukosha pane iyi TFT LCD display ye 1.08-inch ipaneru yayo ye IPS (In-Plane Switching) yakavakirwa mukati. Iyi tekinoroji inopa kona yakafara yekuona kubva kuruboshwe: 80 / kurudyi: 80 / pamusoro: 80 / pasi: 80 degrees (zvakajairika), zvichibvumira vashandisi kunakidzwa nemifananidzo yakajeka uye yakajeka kubva kumativi ese. Ungave uri kuona mavhidhiyo, kuona mapikicha kana kutamba mitambo, iyo display inoita kuti ive neruzivo rwekuona rwakanaka.
N108-1222TBBIG15-H13 yakakodzera zvikuru kushandiswa senge zvishandiso zvinopfekwa, zvigadzirwa zvichena, masisitimu evhidhiyo, zvishandiso zvekurapa, makiyi akangwara. Tembiricha yekushanda yemodule iyi ndeye -20 ℃ kusvika 70 ℃, uye tembiricha yekuchengetera iri -30 ℃ kusvika 80 ℃.