| Rudzi rweKuratidza | IPS TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 2.45 inches |
| Mapikiseli | 172RGB*378 |
| Ona Nzira | 12:00 |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 25.8(H) x 56.7(V) mm |
| Saizi yePaneli | 28(H) x 61.35(V) x2.5(D) mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | Chena |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | 4 Line SPI |
| Nhamba yePin | 16 |
| Mutyairi weIC | ST77925 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 4 LED CHENA |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Huremu | 1.1g |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
N245-1737KTWPG01-C16 i2.45 inch TFT-LCD ine resolution ye172RGB*378 pixels. inotsigira ma interface akasiyana-siyana akadai se4 Line SPI, zvichipa mukana wekubatanidzwa zvakanaka mune chero purojekiti. Kupenya kwechiratidziro kwe350cd/m² kunoita kuti zvionekwe zvakajeka uye zvakajeka kunyangwe mumamiriro echiedza chakajeka. Monitor inoshandisa advanced driver IC kuti ive nechokwadi chekuti inoshanda zvakanaka uye zvakanaka.
N245-1737KTWPG01-C16 inoshandisa tekinoroji ye wide angle (In plane Switching). Nzvimbo yekuona iri kuruboshwe: 25/kurudyi: 25/kumusoro: 25/pasi:25madhigirii. chiyero chekuenzanisa che1000:1, uye chiyero che3:4 (chakajairika). Voltage yemagetsi yeanalog inobva pa2.5V kusvika pa3.3V (chakajairika i2.8V). IPS panel ine ma angle akasiyana-siyana ekuona, mavara akajeka, uye mifananidzo yemhando yepamusoro yakazara uye yechisikigo. Iyi TFT-LCD module inogona kushanda pasi pekupisa kubva -20℃ kusvika +70℃, uye kupisa kwayo kwekuchengetedza kunobva pa -30℃ kusvika +80℃.
New Vision Technology Co., Ltd. ine muzinda wayo muShenzhen uye yave ichishandira vatengi kwemakore gumi nemashanu nehunyanzvi hwayo hweR&D hwakasimba. Takazvipira kupa masevhisi ekuratidza emhando yepamusoro uye ehunyanzvi kuvatengi pasi rese. Zvigadzirwa zvedu, zvakaita seN245-1737KTWPG01-C16, zvinozivikanwa nekuvimbika kwazvo, kugadzikana, uye kushanda zvakanaka.
Kuratidzwa kwakasiyana-siyana: Kusanganisira Monochrome OLED, TFT, CTP;
Mhinduro dzekuratidza: Kusanganisira kugadzira maturusi, FPC yakagadziriswa, backlight nehukuru; Rutsigiro rwehunyanzvi uye dhizaini-mukati
Kunzwisisa kwakadzama uye kwakazara kwezvishandiso zvekupedzisira;
Kuongorora mutengo uye zvakanakira mashandiro emhando dzakasiyana dzezviratidziro;
Tsananguro uye kushandira pamwe nevatengi kuti vasarudze tekinoroji yekuratidza yakakodzera;
Kushanda pakuvandudza nguva dzose matekinoroji ekugadzirisa, mhando yechigadzirwa, kuchengetedza mari, purogiramu yekutumira, nezvimwewo.
Mubvunzo: 1. Ndingawana odha yemuenzaniso here?
A: Ehe, tinogamuchira kuraira kwemuenzaniso kuti tiedze uye titarise mhando.
Mubvunzo: 2. Ndeipi nguva yekutungamira yemuenzaniso?
A: Sampuro yazvino inoda mazuva 1-3, sampuro yakagadzirirwa inoda mazuva 15-20.
Mubvunzo: 3. Une muganho weMOQ here?
A: MOQ yedu i1PCS.
Q: 4. Waranti yacho yakareba sei?
A: Mwedzi gumi nemiviri.
Mubvunzo: 5. Ndeipi express yaunowanzo shandisa kutumira masampuli?
A: Tinowanzo tumira sampuro neDHL, UPS, FedEx kana SF. Zvinotora mazuva mashanu kusvika manomwe kuti zvisvike.
Mubvunzo: 6. Ndeipi nguva yekubhadhara inogamuchirika kwauri?
A: Nguva yedu yekubhadhara inowanzo kuve T/T. Zvimwe zvinogona kutaurwa.