N283-2064KIWPG03-C14 imodhi diki yeIPS ine angle yakafara yeTFT-LCD ine saizi ye 2.83-inch. Iyi panel diki yeTFT-LCD ine resolution ye 200RGB*648 pixels, Modhi yekuratidzwa yakavakirwa mukati neGC9B72 controller IC, inotsigira SPI 4 LINE interface, ine supply voltage (VDD) ye 2.4V~3.3V, kupenya kwemodhi ye 350 cd/m² (yakajairika), uye kusiyana kwe 1200 (yakajairika).
Iyi module ye TFT- LCD ye 2.83 inches imhando ye portrait mode, uye panel inoshandisa tekinoroji ye IPS (In plane Switching) yakafara. Nzvimbo yekutarisa iri kuruboshwe: 80/kurudyi: 80/kumusoro: 80/kudzika: 80 degrees. Panel ine maonero akasiyana-siyana, mavara akajeka, uye mifananidzo yepamusoro-soro ine hunhu hwakazara. Yakakodzera zvikuru maapplication akadai semidziyo inopfekwa, michina inobatwa nemaoko, system yekutarisa kuchengetedza. Tembiricha yekushanda yemodule iyi ndeye -20 ℃ kusvika 70 ℃, uye tembiricha yekuchengetedza iri -30 ℃ kusvika 80 ℃.
| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Bzita reRandi | WISEVISION |
| Sizere | 2.83inchi |
| Mapikiseli | 200(H)RGB x 648(V) |
| Ona Nzira | Maonero Ese |
| Nzvimbo Inoshanda (A).A) | 21.42(H) x 69.4V) |
| Saizi yePaneli | 24.42(H) x 74.7(V) x2.42(D) mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | SPI 4 MUTSARA |
| Nhamba yePin | 14 |
| Mutyairi weIC | GC9B72 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 6 LED CHENA |
| Voltage | 2.4~3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
Kuratidzwa kwakasiyana-siyana: Kusanganisira Monochrome OLED, TFT, CTP;
Mhinduro dzekuratidza: Kusanganisira kugadzira maturusi, FPC yakagadziriswa, backlight nehukuru; Rutsigiro rwehunyanzvi uye dhizaini-mukati
Kunzwisisa kwakadzama uye kwakazara kwezvishandiso zvekupedzisira;
Kuongorora mutengo uye zvakanakira mashandiro emhando dzakasiyana dzezviratidziro;
Tsananguro uye kushandira pamwe nevatengi kuti vasarudze tekinoroji yekuratidza yakakodzera;
Kushanda pakuvandudza nguva dzose matekinoroji ekugadzirisa, mhando yechigadzirwa, kuchengetedza mari, purogiramu yekutumira, nezvimwewo.
Mubvunzo: 1. Ndingawana odha yemuenzaniso here?
A: Ehe, tinogamuchira kuraira kwemuenzaniso kuti tiedze uye titarise mhando.
Mubvunzo: 2. Ndeipi nguva yekutungamira yemuenzaniso?
A: Sampuro yazvino inoda mazuva 1-3, sampuro yakagadzirirwa inoda mazuva 15-20.
Mubvunzo: 3. Une muganho weMOQ here?
A: MOQ yedu i1PCS.
Q: 4. Waranti yacho yakareba sei?
A: Mwedzi gumi nemiviri.
Mubvunzo: 5. Ndeipi express yaunowanzo shandisa kutumira masampuli?
A: Tinowanzo tumira sampuro neDHL, UPS, FedEx kana SF. Zvinotora mazuva mashanu kusvika manomwe kuti zvisvike.
Mubvunzo: 6. Ndeipi nguva yekubhadhara inogamuchirika kwauri?
A: Nguva yedu yekubhadhara inowanzo kuve T/T. Zvimwe zvinogona kutaurwa.