| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 0.54 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 96x32 |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 12.46×4.14 mm |
| Saizi yePaneli | 18.52×7.04×1.227 mm |
| Ruvara | Monochrome (Chena) |
| Kupenya | 190 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvemukati |
| Chinongedzo | I²C |
| Basa | 1/40 |
| Nhamba yePin | 14 |
| Mutyairi weIC | CH1115 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +85 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X054-9632TSWYG02-H14 idiki diki reOLED rakagadzirwa nemadotsi 96x32, saizi yediagonal iri 0.54 inch. X054-9632TSWYG02-H14 ine module outline ye18.52×7.04×1.227 mm uye saizi yeActive Area 12.46×4.14 mm; yakavakwa neCH1115 controller IC; inotsigira I²C interface, 3V power supply. Module iyi iCOG structure PMOLED display iyo isingade backlight (inozviburitsa yega); yakareruka uye inoshandisa simba shoma. Iyi 0.54-inch 96x32 diki OLED display yakakodzera mudziyo unopfekwa, E-Cigarette, mudziyo unotakurika, mudziyo wekuchengetedza wega, voice recorder pen, health device, nezvimwewo.
X054-9632TSWYG02-H14 module inogona kushanda patembiricha kubva -40℃ kusvika +85℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira pa -40℃ kusvika +85℃.
Zvose pamwe chete, X054-9632TSWYG02-H14 OLED display module inochinja zvinhu munyika ye tekinoroji yedisplay. Saizi yayo ye 0.54-inch, pamwe chete nedisplay ine resolution yepamusoro uye kupenya kwakanyanya, inopa ruzivo rwekuona rusina muganho.
Nekushandisa kwayo I²C interface uye CH1115 driver IC, iyi OLED display module inoita kuti pave nekubatana kwakanaka uye kushanda zvakanaka. Ungave uchigadzira chizvarwa chinotevera chezvipfeko zvemazuva ano kana kuvandudza michina yako yeindasitiri, X054-9632TSWYG02-H14 ndiyo sarudzo yakakwana kune zvaunoda pazviratidziro. Wedzera kune zviratidziro zvemangwana uchishandisa X054-9632TSWYG02-H14 OLED display module.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 240 cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS));
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara.
Sevagadziri vezviratidziro vanotungamira, tine hunyanzvi mukutsvagisa, kugadzira, uye kugadzira tekinoroji yeTFT LCD, yakazvipira kupa vatengi mhinduro dzezviratidziro dzinoshanda zvakanaka uye dzemhando yepamusoro. Zvigadzirwa zvedu zvinofukidza saizi dzakasiyana siyana uye mamiriro ekushandisa, kusanganisira kudzora maindasitiri nemidziyo yemumba yakangwara, kusangana nezvinodiwa zvakanyanya munzvimbo dzakasiyana siyana kuti zvive pachena, kushanda kwemavara nekukurumidza, uye kushanda nesimba.
Nemaitiro ekugadzira epamusoro uye hunyanzvi hwetekinoroji hunoramba huripo, tine mabhenefiti makuru mukugadzirisa kwepamusoro, makona ekuona akafara, kushandiswa kwesimba shoma, uye kubatanidzwa kwakanyanya. Panguva imwe chete, tinoramba tichidzora zvakanyanya kunaka kwechigadzirwa, tichipa mamodule ekuratidza akavimbika uye masevhisi akagadzirwa kuti tibatsire vatengi kusimudzira kukwikwidza uye ruzivo rwevashandisi vezvigadzirwa zvavo.
Kana muchitsvaga mubatsiri wekuratidzira ane rutsigiro rwakagadzikana uye ane humbowo hwehunyanzvi, tinotarisira kushanda pamwe chete nemi kugadzira ramangwana rehunyanzvi hwekuratidzira pamwe chete.
mabhenefiti makuru echiratidziro ichi cheOLED chine simba shoma:
Profile Yakatetepa ZvikuruKusiyana nemaLCD echinyakare, haidi backlight unit sezvo ichizviburitsa yega, zvichiita kuti ive diki zvikuru.
Makona Ekuona Anoshamisa: Inopa rusununguko rusina muganho nemakona ekuona akafara uye kuchinja kwemavara kushoma, zvichiita kuti mufananidzo ugare wakanaka kubva pamaonero akasiyana.
Kupenya Kwakanyanya: Inopa kupenya kushoma kwe160 cd/m², ichipa kuoneka kwakajeka uye kwakajeka kunyangwe munzvimbo dzine chiedza chakawanda.
Chiyero Chekusiyanisa Chakanyanya: Inowana chiyero chinoshamisa chekuenzanisa mumamiriro ezvinhu erima mukamuri, ichiburitsa matema akadzika uye magirazi akajeka ekuwedzera kudzika kwemufananidzo.
Nguva Yekukurumidza Kupindura: Inokurumidza kupindura nekukurumidza kweisingasviki 2 microseconds, ichibvisa kusviba kwemafambiro uye ichivimbisa kushanda zvakanaka mumifananidzo inochinja-chinja.
Range yekushanda yakafara: Inoshanda zvakavimbika mumamiriro ekunze akasiyana-siyana, zvichiita kuti ive yakakodzera mamiriro akasiyana-siyana ekunze.
Kushanda Nesimba Risingakuvadzi: Inoshandisa simba shoma zvichienzaniswa nezviratidziro zvemazuva ose, zvichiita kuti bhatiri rigare kwenguva refu mumidziyo inotakurika uye inoderedza kushandiswa kwesimba.