| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.65 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 142 x 428 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Saizi yePaneli | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 65K |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | Mitsetse mina yeSPI/MCU |
| Nhamba yePin | 13 |
| Mutyairi weIC | NV3007 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 3 LED CHENA |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Huremu | 1.1 |
| Tembiricha yekushanda | -20 ~ +60 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 i 1.65-inch IPS TFT-LCD ine resolution ye 142×428 pixels. inotsigira ma interface akasiyana-siyana akadai seSPI, MCU neRGB, zvichipa mukana wekubatanidzwa zvakanaka mune chero purojekiti. Kupenya kwechiratidziro che 350 cd/m² kunoita kuti zvionekwe zvakajeka uye zvakajeka kunyangwe mumamiriro echiedza chakajeka. Monitor inoshandisa advanced NV3007 driver IC kuti ive nechokwadi chekuti inoshanda zvakanaka uye zvakanaka.
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 inoshandisa tekinoroji yeIPS (In plane Switching) yakafara. Nzvimbo yekutarisa iri kuruboshwe: 80/kurudyi: 80/kumusoro: 80/kudzika: 80 degrees. chiyero chekuenzanisa che1000:1, uye chiyero che3:4 (chakajairika). Voltage ye supply yeanalog inobva pa2.5V kusvika pa3.3V (chakajairika i2.8V). IPS panel ine makona akasiyana-siyana ekuona, mavara akajeka, uye mifananidzo yepamusoro-soro yakazara uye yechisikigo. Iyi TFT-LCD module inogona kushanda pasi pekupisa kubva -20℃ kusvika +60℃, uye tembiricha yayo yekuchengetedza inotangira pa -30℃ kusvika +80℃.
Kuratidzwa kwakasiyana-siyana: Kusanganisira Monochrome OLED, TFT, CTP;
Mhinduro dzekuratidza: Kusanganisira kugadzira maturusi, FPC yakagadziriswa, backlight nehukuru; Rutsigiro rwehunyanzvi uye dhizaini-mukati
Mubvunzo: 1. Ndingawana odha yemuenzaniso here?
A: Ehe, tinogamuchira kuraira kwemuenzaniso kuti tiedze uye titarise mhando.
Mubvunzo: 2. Ndeipi nguva yekutungamira yemuenzaniso?
A: Sampuro yazvino inoda mazuva 1-3, sampuro yakagadzirirwa inoda mazuva 15-20.
Mubvunzo: 3. Une muganho weMOQ here?
A: MOQ yedu i1PCS.
Q: 4. Waranti yacho yakareba sei?
A: Mwedzi gumi nemiviri.
Mubvunzo: 5. Ndeipi express yaunowanzo shandisa kutumira masampuli?
A: Tinowanzo tumira sampuro neDHL, UPS, FedEx kana SF. Zvinotora mazuva mashanu kusvika manomwe kuti zvisvike.
Mubvunzo: 6. Ndeipi nguva yekubhadhara inogamuchirika kwauri?
A: Nguva yedu yekubhadhara inowanzo kuve T/T. Zvimwe zvinogona kutaurwa.