| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.47 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 172×320 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Saizi yePaneli | 19.75 x 36.86 x1.56 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 65 K |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | QSP/MCU |
| Nhamba yePin | 8 |
| Mutyairi weIC | GC9307 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 3 LED CHENA |
| Voltage | -0.3~4.6 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 i 1.47-inch IPS TFT-LCD ine resolution ye 172*320 pixels. inotsigira ma interface akasiyana-siyana akadai seSPI, zvichipa mukana wekubatanidzwa zvakanaka mune chero purojekiti. Kupenya kwechiratidziro che 350 cd/m² kunoita kuti zvionekwe zvakajeka uye zvakajeka kunyangwe mumamiriro echiedza chakajeka. Monitor inoshandisa advanced GC9307 driver IC kuti ive nechokwadi chekuti inoshanda zvakanaka uye zvakanaka.
N147-1732THWIG49-C08 inoshandisa tekinoroji yeIPS (In plane Switching) yakafara. Nzvimbo yekutarisa iri kuruboshwe: 80/kurudyi: 80/kumusoro: 80/kudzika: 80 degrees. chiyero chekuenzanisa che1500:1, uye chiyero che3:4 (chakajairika). Voltage yemagetsi yeanalog inobva pa -0.3V kusvika 4.6V (chakajairika i2.8V). IPS panel ine makona akasiyana-siyana ekuona, mavara akajeka, uye mifananidzo yepamusoro-soro yakazara uye yechisikigo. Iyi TFT-LCD module inogona kushanda pasi pekupisa kubva pa -20℃ kusvika +70℃, uye tembiricha yayo yekuchengetedza inotangira pa -30℃ kusvika +80℃.