| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.54 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 64×128 |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 17.51×35.04 mm |
| Saizi yePaneli | 21.51×42.54×1.45 mm |
| Ruvara | Chena |
| Kupenya | 70 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | I²C/4-waya SPI |
| Basa | 1/64 |
| Nhamba yePin | 13 |
| Mutyairi weIC | SSD1317 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X154-6428TSWXG01-H13 1.54-inch Graphic OLED Display Module
Magadzirirwo ehunyanzvi:
Zvinhu Zvikuru:
Mashandisirwo:
Zvakanakira Kushanda:
Module yedu yeX154-6428TSWXG01-H13 OLED inopa:
Sei Uchifanira Kusarudza Module Iyi?
Mainjiniya nevagadziri vanosarudza iyi OLED skrini nekuda kwe:
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 95 cd/m²;
4. Chiyero chemhando yepamusoro (Dark Room): 10000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.