| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 4.30 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 480×272 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 95.04×53.86 mm |
| Saizi yePaneli | 67.30×105.6×3.0 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 262K |
| Kupenya | 300 maCD/m² |
| Chinongedzo | RGB |
| Nhamba yePin | 15 |
| Mutyairi weIC | NV3047 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 7 Chip-Chena LED |
| Voltage | 3.0~3.6 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A i 4.3 inches IPS TFT-LCD ine angle yakafara yekuona LCD display module, ine resolution ye 480x272 full color screen, yakavakirwa mukati NV3047 driver IC, uye RGB 24bit interface inotsigira.
Iyi IPS TFT module ine kupenya kwe300 cd/m² (yakajairika), chiyero chechidzitiro che16:9, musiyano we1000 (yakajairika), uye girazi rinopenya.
043B113C-07A inoshandisa tekinoroji yeIPS (In plane Switching) panel ine kona yakafara yekuona, ine nzvimbo yekuona kubva kuruboshwe: 85/kurudyi: 85/kumusoro: 85/pasi: 85 degrees.
Panel yeIPS ine kona yakafara yekuona, mavara akajeka, uye mifananidzo yemhando yepamusoro yakazara uye yechisikigo.
Tembiricha yekushanda kwemodule iyi ndeye -20 ℃ kusvika +70 ℃, uye tembiricha yekuchengetera zvinhu iri -30 ℃ kusvika +80 ℃.