| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 4.96 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 720×1280 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 61.78×109.82 mm |
| Saizi yePaneli | 66.40×120.05×1.67 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 262K |
| Kupenya | TBD |
| Chinongedzo | MIPI |
| Nhamba yePin | 15 |
| Mutyairi weIC | ILL9881C |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | 12 LED ine machipisi machena |
| Voltage | 3.0~3.6 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
TFT50B030-B0 imodhi yekuratidza ye IPS TFT-LCD ye 4.96-inch; yakagadzirwa ne resolution ye 720×1280 pixels. Iyi MIPI LCD Display Panel ine saizi yemodhi ye 66.40×120.05×1.67 mm uye saizi yeAA ye 61.78×109.82 mm.
Module iyi inotsigira MIPI DSI Serial interface (nzira mbiri), ine IPS panel ine mabhenefiti ekuona angle yakakura yeKuruboshwe:80 / Kurudyi:80 / Kumusoro:80 / Kudzika:80 dhigirii (yakajairika), chiyero chekuenzanisa 1000 (yakajairika), Anti-Glare surface panel.
Chiratidziro ichi cheMIPI LCD che4.96-inch chinoshanda seportrait mode; chakabatanidza driver IC ILL9881C pamodule, uye interface supply voltage range iri pakati pe3.0V kusvika 3.6V.
Panel iyi ine maonero akasiyana-siyana, mavara akajeka, uye mifananidzo yepamusoro-soro ine hunhu hwakazara. Yakakodzera kwazvo michina midiki yemaindasitiri, masisitimu ekutarisa kuchengetedzeka, zvishandiso zvinobatwa nemaoko, marekodhi ekutyaira, uye mamwe mashandisirwo ezvigadzirwa. Iyi TFT module inogona kushanda patembiricha kubva -20℃ kusvika +70℃; tembiricha yayo yekuchengetedza inotangira -30℃ kusvika +80℃.
Tinonzwisisa kukosha kwekupa zviratidziro zvinoshanda zvakanaka zvinogutsa zvinodiwa nemaindasitiri akasiyana-siyana. Kuburikidza nekuzvipira kwedu kune mhando uye kuvimbika, takavaka mukurumbira wakanaka pakati pevatengi vedu pasi rese.
Tinounza skrini ye5.0-inch yepakati nepakati ine 720x1280 dot TFT LCD display module, chigadzirwa chinoshamisa chinoisa zviyero zvitsva zvetekinoroji yekuona. Iyi module yekuratidzira yemazuva ano ine mainjiniya akajeka uye matsva ekupa mavara akajeka, mifananidzo yakajeka uye ruzivo rwekuona rwakanaka.
Iyi TFT LCD display module ine saizi yechidzitiro ye 5.0 inches, ichipa nzvimbo yakakwana yekuona multimedia, yakakodzera mitambo, kuona mavhidhiyo, kana kutarisa mifananidzo. HD resolution ye 720x1280 dots inoita kuti zvese zvionekwe zvakajeka, zvichiita kuti mifananidzo ive mupenyu uye iwedzere ruzivo rwako rwekuona.
Tekinoroji yeTFT (Thin Film Transistor) inoshandiswa mumodule iyi yekuratidza inoita kuti mhinduro ikurumidze, maangle ekuona akanaka uye simba shoma rinoshandiswa. Izvi zvinoreva kuti unogona kunakidzwa nemifananidzo isina musono uye kuchinja kwakapfava pasina kukanganisa hupenyu hwebhatiri. Kugadzira mavara kwakanaka kunoratidza mavara akasiyana-siyana nemazvo, zvichikubvumidza kuti uone mifananidzo yakajeka sezvayaifanira kuva.
Chidzitiro cheTFT LCD chepakati che5.0-inch chinoshandisawo tekinoroji yepamusoro yekubata skrini, ichichinja zvachose maitiro aunoita nemudziyo wako. Nekugona kwayo kubata kunoenderana nefoni yako uye kusinganzwisisike, unogona kufamba-famba zviri nyore pamenyu, kutsvedza pakati pemascreen, uye kunakidzwa neruzivo rwemushandisi rwunoshanda zviri nyore.
Kugara kwenguva refu uye kuvimbika ndizvo zvinhu zvikuru zvemodule iyi yekuratidzwa. Kugadzirwa kwayo kwakasimba uye zvinhu zvemhando yepamusoro zvinovimbisa kushanda kwenguva refu, zvichiita kuti ive yakakodzera kune akasiyana maapplication, anosanganisira mafoni, mapiritsi, masisitimu eGPS, zvishandiso zvemitambo zvinotakurika, nezvimwewo. Module iyi iri nyorewo kuisa uye kubatanidzwa muzvishandiso zvakasiyana-siyana, zvichipa vagadziri mhinduro isina kunetseka.
Nakidzwa neramangwana re tekinoroji yekuratidzira mifananidzo uchishandisa skrini ye5.0-inch yehukuru hwepakati ye720x1280 dot TFT LCD display module. Zvipinze munyika ine mavara anopenya, mifananidzo yakajeka uye mifananidzo inonakidza. Simudzira mudziyo wako uye vhura mikana isingaperi nechigadzirwa ichi chakanaka.