| Rudzi rweKuratidza | IPS-TFT-LCD |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 2.00 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 240×320 |
| Ona Nzira | IPS/Mahara |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 30.6×40.82 mm |
| Saizi yePaneli | 34.6×47.8×2.05 mm |
| Kurongeka kwemavara | RGB Mutsetse wakamira |
| Ruvara | 262K |
| Kupenya | 350 (Min)cd/m² |
| Chinongedzo | SPI / MCU/RGB |
| Nhamba yePin | 22 |
| Mutyairi weIC | ST7789 |
| Rudzi rwemwenje wekumashure | LED ine machipisi matatu machena |
| Voltage | 2.4~3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -20 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 iIPS TFT-LCD ine resolution ye240x320 pixels. inotsigira ma interface akasiyana-siyana akadai seSPI, MCU neRGB, zvichipa mukana wekubatanidzwa zvakanaka mune chero purojekiti. Kupenya kwechiratidziro che350 cd/m² kunoita kuti zvionekwe zvakajeka uye zvakajeka kunyangwe mumamiriro echiedza chakajeka. Monitor inoshandisa advanced ST7789 driver IC kuti ive nechokwadi chekuti inoshanda zvakanaka uye zvakanaka.
N200-2432KHWIG07-C22 inoshandisa tekinoroji yeIPS (In plane Switching) yakafara. Nzvimbo yekutarisa iri kuruboshwe: 80/kurudyi: 80/kumusoro: 80/kudzika: 80 degrees. chiyero chekuenzanisa che1500:1, uye chiyero che3:4 (chakajairika). Voltage yemagetsi yeanalog inobva pa2.4V kusvika pa3.3V (chakajairika i2.8V). IPS panel ine makona akasiyana-siyana ekuona, mavara akajeka, uye mifananidzo yepamusoro-soro yakazara uye yechisikigo. Iyi TFT-LCD module inogona kushanda pasi pekupisa kubva -20℃ kusvika +70℃, uye tembiricha yayo yekuchengetedza inotangira pa -30℃ kusvika +80℃.
New Vision Technology Co., Ltd. ine muzinda wayo muShenzhen uye yave ichishandira vatengi kwemakore gumi nemashanu nehunyanzvi hwayo hweR&D. Takazvipira kupa masevhisi emhando yepamusoro ekuratidzira uye ehunyanzvi kuvatengi pasi rese. Zvigadzirwa zvedu, zvakaita seN200-2432KHWIG07-C22, zvinozivikanwa nekuvimbika kwazvo, kugadzikana, uye kushanda zvakanaka.