| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.12 inchi |
| Mapikiseli | 128×128 Madotsi |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 20.14×20.14 mm |
| Saizi yePaneli | 27×30.1×1.25 mm |
| Ruvara | Monochrome (Chena) |
| Kupenya | 100 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | SPI yakaenzana/I²C/4-waya |
| Basa | 1/64 |
| Nhamba yePin | 22 |
| Mutyairi weIC | SH1107 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
X112-2828TSWOG03-H22: Module yeCOG OLED Display ine resolution yepamusoro ye 1.12-inch
Zvinhu Zvikuru:
Chiratidziro cheOLED che 1.12-inch square graphic chine tekinoroji yeCOG (Chip-on-Glass)
Kuwanda kwemapikiseli ane resolution ye128×128
Zviyero zvikuru: 27×30.1×1.25 mm (mufananidzo), 20.14×20.14 mm (nzvimbo inoshanda)
Integrated SH1107 controller IC inotsigira ma interfaces akawanda:
Inowanikwa yakafanana
4-Waya SPI
kushanda zvakanaka:
Voltage yemagetsi ye3V (yakajairika)
12V kuratidza magetsi ekupa
1/128 kutyaira bhasikoro
Magadzirirwo ehunyanzvi:
Tembiricha yekushanda: -40°C kusvika +70°C
Kupisa kwekuchengetedza: -40°C kusvika +85°C
Dhizaini yakareruka uye yakatetepa zvakanyanya
Kushandiswa kwesimba shoma
Mashandisirwo:
Maindasitiri: Zvishandiso zvekuyera, zviridzwa zvinobatwa nemaoko
Mutengi: Midziyo yepamba, tekinoroji yakangwara
Masisitimu ezvekutengeserana: Financial POS
Chimiro chayo chakabatana uye sarudzo dzakawanda dzeinterface dzinopa mukana wekugadzirisa magadzirirwo akasiyana-siyana ekushandisa zvigadzirwa.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 140 cd/m²;
4. Chiyero chemhando yepamusoro (Dark Room): 1000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.
Tichiunza skrini diki ye128x128 dot OLED display module, chigadzirwa chitsva uye chemazuva ano chichachinja maonero aunoita ruzivo. Iyi module yekuratidza inopa ruzivo rwakanaka rwekuona nekugadzirwa kwayo kudiki uye maficha epamusoro.
Chidzitiro chidiki cheOLED display module chine skrini ine madot 128x128 ine resolution yepamusoro, ichivimbisa mifananidzo yakajeka uye yakajeka. Ungave uri kuratidza zvinyorwa, mifananidzo kana zvemukati zvemultimedia, zvese zvichaonekwa zvakajeka zvinoshamisa. Tekinoroji yeOLED inoshandiswa mumodule iyi inovimbisa mavara akajeka uye matema akadzika, zvichigadzira chiratidziro chinokwezva.
Chinoyera masendimita 1.12 chete, module iyi idiki uye yakareruka, zvichiita kuti ive yakakodzera kushandiswa kwakasiyana-siyana. Kubva pazvinhu zvinopfekwa uye mawachi kusvika kune masisitimu ekutarisa ekurapa anotakurika uye label dzemagetsi, module iyi inogona kuwedzera ruzivo rwevashandisi mumaindasitiri akasiyana-siyana.
Nekuda kweI2C serial interface yayo, module iyi inogona kubatanidzwa zviri nyore mumidziyo yako yemagetsi iripo. Iyi interface inogonesa kutaurirana kwakanaka pakati pemudziyo wako neOLED display, zvichiita kuti kubatana kuve nyore uye nekukurumidza. Pamusoro pezvo, module iyi inotsigira mitauro yakawanda uye yakakodzera misika yepasi rose nemapoka akasiyana evashandisi.
Chidzitiro chidiki che 128x128 dot OLED display module hachingopi chete mashandiro akanaka ekuona, asiwo chinoshandisa simba shoma. Iyi module inochengetedza simba inovimbisa hupenyu hwebhatiri hwakareba mumidziyo inotakurika, zvichideredza kudiwa kwekuchaja nguva nenguva kana kutsiva bhatiri.
Magirazi eOLED display module anowedzera runako kuzvigadzirwa zvako nemagadzirirwo azvo akapfava uye madiki. Kugadzirwa kwayo kwemhando yepamusoro kunovimbisa kugara kwenguva refu uye kugara kwenguva refu, zvichiita kuti ive sarudzo yakavimbika kune chero mudziyo wemagetsi.
Muchidimbu, sikirini diki ye128x128 dot OLED display module chigadzirwa chakanaka chinosanganisa tekinoroji yepamusoro, dhizaini diki uye kushanda nesimba. Ungave uri mugadziri ari kutsvaga kuvandudza zvigadzirwa zvako kana mutengi ari kutsvaga ruzivo rwekuona rwakadzama, iyi OLED display module ndiyo mhinduro yakakwana. Gamuchira remangwana resikirini nesikirini diki ye128x128 dot OLED display module.