| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 1.30 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 64×128 |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 14.7×29.42 mm |
| Saizi yePaneli | 17.1×35.8×1.43 mm |
| Ruvara | Chena/Bhuruu |
| Kupenya | 100 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | I²C/4-waya SPI |
| Basa | 1/128 |
| Nhamba yePin | 13 |
| Mutyairi weIC | SSD1312 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +70 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
Tichiunza X130-6428TSWWG01-H13 - chiratidziro che 1.30-inch Graphic OLED chine chimiro cheCOG, chinopa mifananidzo yakajeka ine resolution ye64×128-pixels.
Yakagadzirirwa kubatanidzwa kwakabatana, iyi OLED module ine chimiro chakatetepa kwazvo chine saizi ye17.1×35.8×1.43 mm uye saizi yenzvimbo inoshanda (AA) ye14.7×29.42 mm. Ichishanda ne SSD1312 controller IC yakavakirwa mukati, inopa kubatana kunochinjika nerutsigiro rwe 4-Wire SPI ne I²C interfaces. Iyi module inoshanda ne logic supply voltage ye3V (yakajairika) uye display supply voltage ye12V, ine 1/128 driving duty cycle.
Kusanganisa kugadzirwa kwakareruka, kushandisa simba zvakanaka, uye chimiro chakanaka, X130-6428TSWWG01-H13 yakakodzera kushandiswa kwakasiyana-siyana, kusanganisira midziyo yekuyera, midziyo yemumba, masisitimu ePOS emari, midziyo inobatwa nemaoko, tekinoroji yakangwara, zviratidziro zvemotokari, uye midziyo yekurapa.
Yakagadzirwa kuti ive yakavimbika, iyi module yeOLED inoshanda zvakanaka mukupisa kunobva -40°C kusvika +70°C uye inogona kutsungirira mamiriro ekuchengetedza kubva -40°C kusvika +85°C, ichivimbisa kushanda kwakasimba munzvimbo dzinoda simba.
Sei Uchifanira Kusarudza X130-6428TSWWG01-H13?
Yakasimba uye ine resolution yepamusoro: Yakanakira magadzirirwo asina nzvimbo yakawanda anoda mifananidzo yakajeka.
Kushanda Kwakasimba: Kwakagadzirwa kuti kutsungirire mamiriro akaipisisa.
Rudzi Rwakakura rweMashandisirwo: Rwakakodzera kushandiswa mumaindasitiri, vatengi, uye pakurapa.
Nekupenya kwayo kwepamusoro-soro, dhizaini yayo yakanaka, uye tekinoroji yeOLED yemazuva ano, X130-6428TSWWG01-H13 inopa simba vagadziri nevagadziri kuti vagadzire mhinduro itsva dzine simba rekuona.
Nakidzwa neramangwana re tekinoroji yekuratidzira - sarudza mamodule edu eOLED uye simbisa pfungwa dzako nekujeka uye kuvimbika kusingaenzaniswi.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 160 cd/m²;
4. Chiyero chemhando yepamusoro (Dark Room): 10000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.
Tichiunza hunyanzvi hwedu hutsva: skrini yeOLED module diki ye 1.30-inch. Iyi skrini diki, ine resolution yepamusoro yakagadzirirwa kupa ruzivo rwepamusoro rwekuona kune akasiyana maapplication.
Saizi yechidzitiro cheOLED module iyi inongova 1.30 inches chete. Kunyangwe saizi yacho iri diki, kunaka kwayo hakuna kuchinjwa zvachose. Ne resolution ye64 x 128 dots, inopa mifananidzo yakajeka uye mavara anopenya, zvichiita kuti ive yakakwana kune chero purojekiti inoda skrini inoyevedza.
Tekinoroji yeOLED inoshandiswa mumodule iyi inoita kuti pave nekusiyana kukuru, zvichiita kuti pave nematema akadzika uye machena akajeka, zvichikonzera kuumbwa kwemavara akanaka uye kujeka kwakawedzerwa. Kunyangwe uri kugadzira mudziyo unopfekwa kana kuti chiratidziro cheruzivo chidiki, skrini iyi ichapa ruzivo rwekuona rwakanaka.
Chimwe chezvakanakira zvikuru zveOLED displays ndechekuti dzinochinjika, uye module iyi haina musiyano. Dhizaini yayo yakatetepa uye yakareruka inoita kuti ikwanise kuchinjika kune zvakasiyana-siyana zvemaumbirwo, zvichibvumira kubatanidzwa zvakanaka muzvigadzirwa zvako. Kunyangwe uchida sikirini yefoni, wachi yakangwara, kana kunyange chishandiso chekurapa, module iyi yeOLED display inokodzera zvakakwana.
Pamusoro pekuona zvakanaka uye kuchinjika, module iyi inopa kona yakafara yekuona, ichivimbisa kuti chiratidziro chinoramba chakapinza uye chakajeka kana chikaonekwa kubva kumativi akasiyana. Chinhu ichi chakakosha zvikuru kumapurogiramu ane vashandisi vakawanda kana kana kuonekwa kubva kumativi ese kuchikosha.
Pamusoro pezvo, iyi module yeOLED display inogara kwenguva refu. Nekushandisa kwayo simba shoma uye kugara kwenguva refu, yakagadzirirwa kushanda kwenguva refu, zvichiita kuti ive yakakodzera mapurojekiti anoda kushanda nguva dzose.
Muchidimbu, sikirini yedu diki yeOLED ye 1.30-inch inosanganisa kunaka kwekuona, kuchinjika uye kugara kwenguva refu, zvichiita kuti ive yakakodzera mashandisirwo akasiyana-siyana. Hukuru hwayo hudiki uye resolution yepamusoro zvichavandudza chero purojekiti, nepo kona yayo yekuona yakafara ichivimbisa kuratidzwa kwakanaka. Kuonekwa kubva pamaonero akasiyana. Simudzira zvigadzirwa zvako netekinoroji yedu yeOLED yemazuva ano uye fadza vashandisi vako nemifananidzo inoshamisa.