| Rudzi rweKuratidza | OLED |
| Zita reBrand | WISEVISION |
| Saizi | 2.89 inches |
| Mapikiseli | Madonhwe 167×42 |
| Modhi Yekuratidza | Matrix Isingashande |
| Nzvimbo Inoshanda (AA) | 71.446×13.98 mm |
| Saizi yePaneli | 75.44×24.4×2.03 mm |
| Ruvara | Chena |
| Kupenya | 80 (Min)cd/m² |
| Nzira Yekutyaira | Zvekushandisa zvekunze |
| Chinongedzo | 8-bit 68XX/80XX Parallel, 4-waya SPI |
| Basa | 1/42 |
| Nhamba yePin | 24 |
| Mutyairi weIC | SSD1322 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Huremu | TBD |
| Tembiricha Inoshanda | -40 ~ +85 °C |
| Tembiricha Yekuchengetedza | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 igirazi re 2.89” COG Graphic OLED, rakagadzirwa ne resolution ye 167×42 pixels.
Iyi module yeOLED display ine saizi ye outline ye75.44×24.4×2.03 mm uye saizi yeAA 71.446×13.98 mm; Iyi module yakavakirwa mukati neSSD1322 controller IC; inogona kutsigirwa parallel, 4-line SPI, uye I²C interfaces; supply voltage ye logic i3.0V (yakajairika), 1/42 driving duty.
N289-6742ASWAG01-C24 igirazi reCOG structure OLED, iyi module yeOLED yakakodzera maapplication epamba akangwara, midziyo inobatwa nemaoko, midziyo yetekinoroji ine hungwaru, mota, Instrumentation, midziyo yekurapa, nezvimwewo.
Module yeOLED inogona kushanda patembiricha kubva -40℃ kusvika +85℃; tembiricha yayo yekuchengetera inotangira -40℃ kusvika +85℃.
Pamwe chete, N289-6742ASWAG01-C24 OLED panel inochinja-chinja mutambo unoendesa ruzivo rwechiratidziro padanho idzva.
Nehukuru hwayo hudiki, resolution yepamusoro, uye kupenya kwakanyanya, iyi OLED panel yakakodzera maapplication akasiyana-siyana, anosanganisira mafoni, mapiritsi, makamera edhijitari, nezvimwewo.
Hunhu hwayo hwakatetepa uye sarudzo dzekubatanidza dzepamusoro zvinoita kuti ive yakanakira vagadziri nevagadziri vari kutsvaga kugadzira zvishandiso zvine hunhu uye zvitsva.
Wedzera mifananidzo yako uye ita kuti zviri mukati mako zvive zvipenyu nepaneru yeN289-6742ASWAG01-C24 OLED.
1. Mutete–Hapana chikonzero chekuvhenekesa kumashure, kuzviburitsa wega;
2. Kona yakafara yekuona: Dhigirii remahara;
3. Kupenya Kwakanyanya: 90 cd/m²;
4. Chiyero chepakati pemhando yepamusoro (Dark Room): 2000:1;
5. Kumhanya kwakanyanya (<2μS);
6. Kupisa Kwekushanda Kwakafara;
7. Kushandiswa kwesimba kushoma.